Esra Erol Final Yaptı! Finalinde İse Neler Oldu?

Esra Erol Final Yaptı! Finalinde İse Neler Oldu?

ATV’nin efsane programın Esra Erol’da programı sezon finali yaptı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte geçtiğimiz günlerde diziler teker teker sezon finali ya da final yaparak ekranlara veda etti. Şimdi sıra Esra Erol’da programında. Esra Erol’da neden final yaptı? Ne zaman tekrar başlayacak? Kış aylarında tekrar izleyici ile buluşacak mı? Soruları ise şimdiden merak konusu oldu.

A+A-

Gündüz kuşağının olmazsa olmazlarından birisi olan Esra Erol’da programı yayınlanan her bölüm ile gündem olmayı başarmıştır. Program sunucusu Esra Erol’un çabası ve sormuş olduğu doğru sorular neticesinde birçok olay çözülmüş. Aileler evlatlarına kavuşmuş mutsuz olan çiftlerin boşanmasında zor durumda olan insanların ise yeni bir hayat kurmalarına aracı oldu. 31 Ağustos 2015 yılından itibaren evimize konuk olan Esra Erol’da programı veda etti!

Esra Erol’da Neden Bitti?

Dün son bölümü ile ekranlara gelen program yaz aylarının başlaması ile birlikte ekranlara veda etti. Programın sunucusu Esra Erol dün itibari ile final yaptığını resmen duyurdu. Son bölümde ise Esra Erol’dan çok samimi bir konuşma geldi. Esra Erol, programda neler gördük neler yaşadık diyerek özel hazırlanan görüntüleri yayınladı. Daha sonra ATV’nin evi olduğu söyleyerek ekip arkadaşlarına ve özellikler ekran başındaki seyirciye çok teşekkür etti. Aynı zamanda sosyal medyanın ne kadar tehlikeli olduğu öğrendiğini söyledi.

 

Esra Erol Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonda da ATV ekranlarında olması beklenen programın ne zaman başlayacağız henüz belli değil. Daha önceki senelere göre tahminen Eylül ayı içerisinde tekrardan ekranlarda olması planlanıyor. 

Etiketler : ,