Esra Erol Programında Yaşananlar Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Eşinden Yediği Darbeyi Anlattı!

Esra Erol Programında Yaşananlar Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Eşinden Yediği Darbeyi Anlattı!

Esra Erol programına damgasını vuran olay herkesi şaşırttı. 38 yıllık eşinin kendisini aldattığını söyleyen Yasemin Teyze, bu kadar da olmaz dedirtti. Peki ya eşi boşanma teklifi olarak ne sundu? Programda yaşanan gelişmelerle birlikte sunucunun yorumu da dikkat çekti. İşte Esra Erol'da programında üzücü anlar...

A+A-

Esra Erol'da programında herkes Yasemin Teyze'yi konuşuyor. Yıllardır evli kaldığı ve 38 yılı devirdiği eşinin kendisini aldattığını öğrendi. Üstelik 1,5 senedir de ilişkisi varmış. Onunla evlenebilmek için Yasemin Teyze ile evliliğini sonlandırmaya çalıştığı öğrenildi.

Yasemin Teyze İsyan Etti!

Yasemin Teyze, yaptığı açıklamada eşinin sevgilisinin doğum gününü kutladığını ancak kendisine en ufak iltifatta dahi bulunmadığını belirtiyor. Sevgililer Günü'nde de kendisini yalnız bıraktığını söylemekte. Dolayısıyla izleyiciler bu haber karşısında çok üzüldü. Yasemin Teyze, artık hak ettiği şekilde yaşamak istediğini belirtti. Dolayısıyla boşanma teklifinin yetersiz olduğunu da vurguladı. Peki eşi boşanmak için ne teklif etti?

İpotekli Evi Vermeye Çalıştı

Eşi ise öyle bir hamleye imza attı ki herkes şaşırdı. Yasemin Teyze'ye ipotekli ev ile 3500 TL nafaka teklifinde bulundu. Bu haber üzerinde Esra Erol, ipotekli evi Yasemin Teyze'ye vermeye çalışan adama tepkisini gösterdi. ATV'de yayınlanan programda yaşanan gelişmeler gözler önüne serildi.