Esra Erol ve Müge Anlı Arasındaki Kavganın Perde Arkası Ortaya Çıktı

Esra Erol ve Müge Anlı Arasındaki Kavganın Perde Arkası Ortaya Çıktı

ATV'nin iki değerli programcısı Müge Anlı ve Esra Erol'un yaşadığı sorunlar bitmek bilmiyor. İki sunucunun da neden küs olduğu araştırılıyor. Müge Anlı'nın dostu olan Zuhal Topal, Esra Erol ile mahkemelik olmuştu. Peki Müge Anlı ve Esra Erol'un küs olmasındaki sebep bu mu? ATV'de yaşanan olaylar yok artık dedirtiyor.

A+A-

ATV'de yayın yapan Müge Anlı ve Esra Erol, son zamanlarda iyice kavgalı hale geldi. İkilinin arasının neden bozuk olduğu bir türlü anlaşılamamıştı. Fakat bazı iddialar kavganın nedenini güçlendirdi. Özellikle de aynı programı sunuyor olmaları dikkatleri üzerine çekiyor. Müge Anlı, Türkiye'de bu formatı kullanan ilk programcı olduğu için sonradan kendisi gibi program yapanlara karşı tavır almış olabilir. Ancak tek nedenin bu olmadığı biliniyor. Zuhal Topal'ın da dahil olduğu bu olayda işler sarpa saracak.

Müge Anlı ve Esra Erol Neden Küs?

İkilinin küs olmasındaki neden Esra Erol ve Zuhal Topal arasındaki davaya dayanıyor olabilir. Onların arası bozulunca Müge Anlı ve Zuhal Topal'ın da iyi arkadaş olmaları tetikleyebilir. İhtimaller dahilinde üçlü arasındaki samimiyet kıstası dikkatle inceleniyor. Müge Anlı'nın Zuhal Topal ile olan dostluğu Esra Erol ile kavga etmesine neden olmuş mudur? İzleyiciler, sorunu formatlarının aynı olmasına bağlıyor.

Birbirleri ile Konuşmuyorlar

Daha önce hiç bir araya geldikleri ve birbirlerinden bahsettikleri görülmedi. Ancak göndermeli şekildeki konuşmaları gündeme gelmişti. Yani isim vermeden haklarında konuşmalar yapıyorlar.