Esra Erol ve Müge Anlı Savaşında Yeni Gelişme! ATV Yönetimi son noktayı koydu

Esra Erol ve Müge Anlı Savaşında Yeni Gelişme! ATV Yönetimi son noktayı koydu

ATV'de son günlerde resmen deprem oluyor Müge Anlı ile Tatlı Sert ile Esra Erol'da program sunucuları Müge Anlı ve Esra Erol arasından resmen savaş çıktı. ATV yönetimi iki isim hakkında flaş açıklamalarda bulundu. detaylar haberimizde..

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bir süredir ekranda olmaması önemli iddiaları beraberinde getirdi. Reyting sıralamasında rakip olan iki program Esra Erol ve Müge Anlı arasında sular durulmuyor. İddialara göre iki isimden birinin yayın hayatına son verildi. Ancak bu iddialar ne kadar doğru? Müge Anlı artık program yapmayacak mı?

Esra Erol ve Müge Anlı Tartıştı mı?

Müge Anlı ile Esra Erol'un aynı konseptte program yapması iki ismi karşı karşıya getiriyor. Birbirlerinin rakibi oldukları gerekçesiyle aralarında bir husumet olduğu iddia edilmekte. Bu nedenle ATV kanalı da bir karar aldı. Bu karar ise izleyicileri üzdü. Müge Anlı'nın yayın hayatı sonlandırıldı mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayından kaldırıldı mı?

Müge Anlı Yayından Kaldırıldı mı?

Müge Anlı'nın yayın hayatı sonlandığı iddia etse de gerçekler öyle demiyor. Programın bayram nedeniyle ara verdiği öğrenildi. Esra Erol ile aralarında önemli bir sorun olduğu da belirtilmekte. Fakat bu soruna ilişkin çok fazla detay bilinmiyor. Bir zamanlar evlilik programı yapan ve daha sonra Müge Anlı ile benzer bir formatta yayın yapmaya başlayan Esra Erol, kısa süre içerisinde reytinglerde öne geçti. İki isim arasındaki bu rekabet ATV kanalını harekete mi geçirdi? ATV'nin Müge Anlı'nın yayın hayatını sonlandırdığı düşünülse de aslında iki yayın da aktif olarak devam etmekte.