Esra Erol'a İnanılmaz Tehdit! Canlı Yayında Ortalık Karıştı..

Esra Erol'a İnanılmaz Tehdit! Canlı Yayında Ortalık Karıştı..

ATV ekranlarının iddialı programları arasında yer alan Esra Erol’da programında yaşanılanlar izleyicileri şok etti! Esra Erol programında çok sayıda farklı konuyu işleyerek; izleyicilerin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu kapsamda son zamanlara işlediği bir konuya dair aldığı tehdit, duyanları şaşırttır. İşte ayrıntılar!

A+A-

Tam 16 yıl önce işlenmiş bir cinayetin ayrıntılarını izleyicilere aktaran Esra Erol; bu olayı anlattığı programda tehdit aldı. ‘’ Esra Erol başına gelecekleri beklesin’’ tarzında bir tehdit alan Esra Erol, bu tehdidi gündeme getirdi. Erkan Çakmaz tarafından tehdit edilen Esra Erol ise; bu tehditlerin altında yatan nedenin ne olduğunu sordu!

Her Şey Tesadüfen Ortaya Çıktı!

Esra Erol’un programına Konya Çumra’dan gelen Halil İbrahim Bey, Kibar adındaki bir kadının kendisini evlenme sözüyle kandırdığını ifade etmişti. Konuyu işleyen Esra Erol daha sonraki süreçte dolandırıcı olduğu iddia edilen Kibar Hanımı da programa davet etti. Program sırasında agresif tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Kibar Hanım; kendisinin dolandırıcı olmadığına dair açıklamalarda bulundu.

Bütün bu olaylar yaşandığı sırada Kibar Hanım’ın ilk eşinin 16 yıl öncesinde bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Bu olaylar soruşturulmaya başlandıkça ardı ardına inanılmaz bilgiler de gelmeye başladı. Kibar Hanımın ölen eşinin kardeşi; cinayetten Kibar Hanımı sorumlu tuttu. Bu aşamadan sonra ise Esra Erol, Erkan Çakmaz tarafından tehdit edildi. Esra Erol ise kendisine yapılan tehdit konusuna; neden tehdit edildiğini sorarak yanıt aradı!

Etiketler :