Esra Erol'a suikast girişimi! Peş peşe Açıklamalar Geldi

Esra Erol'a suikast girişimi! Peş peşe Açıklamalar Geldi

Esra Erol, canlı yayına çıktı ve saldırıya uğrayıp uğramadığı hakkında samimi itiraflarda bulundu. Pek çok kişinin sağlık durumunu merak ettiği ünlü ismin tehditle ilgili yaptığı açıklama sonrası bilgilendiği görülüyor. Aynı zamanda tehdit iddialarının doğrulanması da Esra Erol izleyicilerini üzdü. Peki Esra Erol saldırıya uğradı mı ? Esra Erol'u kim tehdit etti?

A+A-

Esra Erol, sunmuş olduğu program nedeniyle oldukça büyük çalışmalar gerçekleştiriyor. Pek çok kayıp, cinayet ve benzeri gibi olayları çözüme kavuşturarak insanların içlerinin ferah ve huzurlu olmasında büyük emeği bulunmakta. Kimi zaman cinayet haberlerinin öğrenilerek ailelerin en azından olayı bilmeleri sağlanırken, kimi zamansa kayıp kişiler bulunarak büyük bir mutluluk havası yaratılıyor. Ancak bu sefer bizzat Esra Erol'un başı belaya girmiş gibi gözüküyor. Son zamanlarda aldığı tehditler göz önünde bulundurulduğunda ünlü isim hakkında çıkan saldırıya uğradı iddiaları bardağı taşıran son damla oldu.

Esra Erol Saldırı Açıklaması Yaptı

Esra Erol, hakkında çıkan saldırıya uğradı ve yaşam savaşı veriyor gibi haberlere canlı yayından acı bir tebessümle gülerek yanıt verdi. Bunların gerçek olmadığı ve asılsız haberler yapıldığını söyleyen ünlü ismin gayet sağlıklı olduğunu dile getirmesi izleyicileri rahatlattı. Çünkü bu tarz reyting uğruna yapılan asılsız haberlerle ünlü ismin itibarı zedeleniyor ve onu sevenler üzülüyordu. Ancak söz konusu tehditler yaşanmıştı. Ünlü isim işi gereği  bağlantılı kişilerin rahatsız olacağı şekilde doğruya ulaşmaya çalıştığı için zaman zaman tehditlerle karşı karşıya kalıyordu.

Esra Erol Tehdit Edildi mi?

Esra Erol'un tehdit edilip edilmediği merak ediliyor. Aynı zamanda Esra Erol kim tarafından tehdit edildi? Bu konuda detaylı bir bilgi olmasa da son olarak bir olay üzerine tehdit aldığı belirtildi. Evlilik vaadi ile insanları kandıran bir kadınla ilgili araştırma yapılırken onun ölmüş olduğu ortaya çıktı. Kibar Ünüvar isimli kadının bundan yıllar önce öldüğü ortaya çıktıktan sonra ise bazı çevrelerce tehdit aldığı iddia edildi. Bu tehditlerin asılsız olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken, saldırıların tamamen asılsız ve gerçek dışı olduğu bizzat Esra Erol tarafından vurgulandı. Bu da demek oluyor ki olayları araştıran ve gerçekleri bulmaya çalışan birkaç program sunucunun işleri gerçekten de çok zor.

Etiketler :