Esra Erol’da Beklenmedik Olay!  7 Çocuğunu Bırakıp, Sevgilisine Kaçtı!

Esra Erol’da Beklenmedik Olay! 7 Çocuğunu Bırakıp, Sevgilisine Kaçtı!

TikTok fenomeni kadın nereye gitti? Samsun da yaşayan kadın 7 çocuğunu ve 24 yıllık eşini neden bıraktı? Eşini bulmak için Esra Erol’a katılan Ali Biryan neler söyledi? Eşinin eve dönmesi için çağrıdan bulunan Ali Biryan nasıl bir tepki aldı?

A+A-

ATV’nin sevilen programı Esra Erol evden kaçan 7 çocuk annesi İlknur Biryan ile gündeme geldi. TikTok fenomeni eşi bulmak için Esra Erol programına çıkan üzgün adam karısına şu şekilde seslendi; "Karım, Eşref'e kaçtı. Onu çok seviyorum evine dönsün" diyerek herkesi şaşırttı. Fenomen kadının daha önce iki günlüğüne evden kaçıp Ankara’ya gittiği ortaya çıktı.  Günlük işler yapan Ali Biryan eşinin fenomen olduktan sonra aralarındaki ilişkinin bozulduğunu söyledi.

"Kime kaçacağını kızıma söylemiş, babanız beni aramasın ben Eşref'e gidiyorum" 

Sosyal medya fenomeni kadın evden kaçmadan önce kızına kiminle gideceğini söylemiş. Canlı yayına bağlanan büyük kızları Ebru ise "Annem sosyal medyadan başkalarıyla da konuşuyordu, babam da bunu biliyordu" dedi.  Stüdyoda bulunan eş, sosyal medyada daha önce kendine arkadaşlar bulduğunu söyleyen talihsiz koca "Eşimi gördüğümde, sevgimden ve aşkımdan bir şey söyleyemiyorum" dedi.

 

Tikok Fenomeni Kadından Şok Sözler!

İlknur Biryan söyledikleri ile şaşırttı.  Eşref Temur’a kaçan İlknur Biryan telefon bağlantısı ile katıldığı programda eşi hakkın şu sözleri söyledi; "Ben eğer o şahsın yanından kaçmasaydım, bir ekmek bir tütün parasına bana git biri ile biriyle ol" diyen eş kocasını suçladı. "Ben kendi rızamla Eşref Temur'a kaçtım" diyen fenomen kadın sevgilisine güvendiğini ve ekrandaki fotoğraflarının kaldırılmasını istedi. Söylediği sözler ile izleyenleri şok etti.