Esra Erol'da Canlı yayında Toplu Gözaltı Şoku Yaşandı!

Esra Erol'da Canlı yayında Toplu Gözaltı Şoku Yaşandı!

ATV'nin kadın programı Esra Erol'da canlı yayında toplu gözaltı şoku yaşandı. Esra Erol'da son bir haftadır gündemden düşmeyen fuhuş ile ilgile yeni gelişmeler yaşandı. detaylar..

A+A-

Esra Erol’da günlerdir konuşulan fuhuş çetesi sonunda çökertildi. Programda yer alan Aysel Güngör, İsmail Güngör ve ismi geçen Halil Boral gözaltına alındı. Günlerce Türkiye’de konuşulan Zeynep sonunda itirafta bulunmuştu. Zeynep, Aysel’le haftada 700 liraya anlaşarak fuhuş yapacağını açıklayınca stüdyo bir birine girdi. Yaşanan olaylardan sonra gece yarısı 3 kişi gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’un programına katılan anne Gürcünaz  yayında kızı Zeynep’i arıyordu. 19 yaşındaki genç kız 3.defa evden kaçınca ekipler peşine düştü. Zeynep daha öce fuhuş suçu yüzünden evleri basılan bir çiftin evinde bulundu. 5 çocuklu ailenin bütün gerçek yüzleri ortaya çıkmasına rağmen Zeynep o aile ile gitmek istediğini söyledi.

Canlı yayına gelen Zeynep annesine karşı kötü davranınca kadın canlı yayında gördüğü muameleye dayanamayarak baygınlık geçirdi. Zeynep yayının ilk gününde Aysel’in kendini bulduğunu ve evine götürdüğün söyledi. Fakat dün olayalar bütün doğruluklarıyla ortaya çıktı. Zeynep her şeyi peş peşe anlattı. Bütün her şeyi planladıklarını, söyleyecekleri yalanı bile beraber planladıklarını anlattı. Aysel gelen bu itiraflardan sonra Zeynep’i kendisine Halil’in getirdiğini, para kazanmak istediğini söyledi. Hatta haftalık 700 lira alırım dediğini söyledi. Zeynep’te bir sözlerin karşısın da gerçekleri itiraf etti ve fuhuş ticaretinin çete başının Aysel ve İsmail olduğunu söyledi. Aysel kendine yapılan bu suçlamaları kabul etmedi ve ortalık karıştı.

Canlı yayında meydana gelen olaylar ihbar olarak kabul edildi

Esra Erol’un programında gerçekleşen itiraflardan sonra konuşulanlar ihbar kabul edildi ve Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olan Alibeyköy Polis Merkezi tarafından Aysel ve İsmail  Güngör çiftinin ifadelerini almak için polis merkezine götürüldüler.

Programda Zeynep dışındaki herkes şok oldu

Zeynep’in günlerce yanında kaldığı aileyi de Esra Erol buldu ve yayına getirmişti. Aysel’in  söylediği iddialara göre Zeynep’in başına kötü bir şey gelmesin diye evlerine götürmüşler. Fakat aile hakkında gelen ihbarlar ve emniyette bulunan şikayetler ortaya geldikçe Zeynep dışından herkes şok oldu.

Zeynep’i, Aysel’in ilk evliğinden olan oğlu Mete bulmuş ve Esenyurt’da bulunan evlerine getirdi. Fakat Mete’nin hırsızlık, kadın pazarlama, gasp gibi bir çok suçtan kaydı bulunuyordu. Yabancı uyruklu kadınları da evlerinde tutarak fuhuş yaptırdıkları, pasaportlarına el koydukları ortaya çıktı. Aysel ile kocası İsmail’de kadın ticareti yaptırdıklarına dair çok sayıda ihbar geldi ve ikisi de göz altına alındı.

Etiketler : ,