Esra Erol'da Eşini Bıraktı ve Kuzeniyle Yasak Aşk Yaşamaya Başladı!

Esra Erol'da Eşini Bıraktı ve Kuzeniyle Yasak Aşk Yaşamaya Başladı!

Esra Erol'un sunduğu programda oldukça ilginç anlar yaşandı. Okan Gölbaşı, eşinin kendisini aldattığını ve çocuğuyla beraber evden kaçtığını belirtti. Yasak aşk yaşayan kuzeniyle beraber yaşamaya başlayan Özlem Gölbaşı ise daha sonra stüdyoya geldi ve anlattıklarıyla herkesi şok etti. Kendisinden 20 yaş büyük olmasına rağmen kuzeniyle birlikte olan ve eşini aldatmayı tercih eden kadının konuşmaları stüdyoda gerginliğe neden oldu.

A+A-

Esra Erol'da programında yine izleyenleri şaşırtan bir olay yaşandı. Özellikle de son zamanlarda evli olduğu halde farklı kişilerle beraber yasak aşk yaşama olaylarında artış yaşanıyor. Programa çıkan Okan Gölbaşı'nın eşinin kuzeni ile beraber kaçtığını söyledi. Üstelik 5 yaşındaki çocuklarını da yanında alarak bunu yaptığını belirtti. Eşi Özlem Gölbaşı, aralarında 20 yaş farkı olmasında ve evli olmasına aldırmadan bunu yaptı.

Eşini Bıraktı ve Çocuğuyla Kaçtı!

Özlem Gölbaşı'nın geçtiğimiz yıl köye gittikten sonra kuzeni Alper Vural ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Yaklaşık 1 yıldır beraber olan ikilinin artık ayrı yaşamaktan sıkılarak beraber yaşamaya başlaması büyük ses getirdi. İkisinin de evli olduğu ve eşlerini bırakarak yasak aşk yaşadıkları ortaya çıktı.

Okan Gölbaşı Su Şişesiyle Saldırdı!

Okan Gölbaşı, canlı yayına gelen eşinin konuşmalarına daha fazla dayanamadı ve su şişesiyle saldırmaya çalıştı. Ortada hiçbir şey yokmuş gibi davranan Özlem Gölbaşı'nın tavırları izleyiciyi de rahatsız etti. Yasak aşk nedeniyle çocuğunu dahi göremeyen Okan Gölbaşı, bu konuda Esra Erol'dan yardım istemişti.

Alper Vural'ın da Ailesi Perişan Oldu

Alper Vural'ın da iki çocuklu bir aileye sahip olduğu belirtildi. Eşi Filiz Vural'ı bırakarak kaçan Alper Vural, ailesini yarı yolda bırakarak yasak aşk yaşamak için Özlem Gölbaşı ile beraber yaşamaya başladı. Bu olay sonucunda izleyiciler her şeyi hayretle izledi. Gerçekten de çok şaşırtıcı olan ve insanın aklına sığmayan bu durum karşısında nasıl bir gelişme olacak göreceğiz. Çocuğundan ayrı kalan Okan Gölbaşı'nın en yakın zamanda çocuğuna kavuşması bekleniyor. Aynı zamanda Özlem Gölbaşı'nın yasak aşk yaşamasından ötürü ayrılmaları da beklenmekte.

Etiketler :