Esra Erol'da Evden Kaçan Kadının 30 Yaş Büyük Adamla İlişkisi Ortaya Çıktı!

Esra Erol'da Evden Kaçan Kadının 30 Yaş Büyük Adamla İlişkisi Ortaya Çıktı!

Esra Erol, eşini terk ederek başka bir adamla birlikte olan kişiye haddini bildirdi. 30 yaş büyük adamla ilişki yaşadığı yetmiyormuş gibi bir de hamile kaldığı ortaya çıktı. Evden kaçan eşinden ayrılmak isteyen Vedat Bey ise çocuklarını görmek istiyor. Yapılan açıklamalarla beraber ATV Esra Erol gelişmeleri haberimizde.

A+A-

Esra Erol programında yaşananlar bu kadarı da olmaz dedirtti. Çünkü eşi Vedat Bey ile yaşamaktayken bir anda evden kaçan Tuğçe Hanım, kendisinden 30 yaş büyük Bayram Er ile ilişki yaşıyor. Vedat Bey boşanmak isteyince eşinin canlı yayına bağlandığı görüldü. Canlı yayında söyledikleri herkesi şok etti. Vedat Bey'in çocuklarına da ulaşamadığı biliniyor. Peki eşi canlı yayında neler söyledi?

Eşinden Boşanmak İstiyor

Vedat Bey, Bayram Er'in yanına kaçan eşinden boşanmak istediğini söyledi. Canlı yayına bağlanan Tuğçe Hanım ise eşinin kendisine haksızlıklar yaptığını söyledi. Bu nedenle evden kaçtığını ve geri dönmeyeceğini belirtti.

3 Haftalık Hamile!

Başka bir adamla ilişki yaşamasının yanı sıra üstüne üstlük hamile olduğu da açıklandı. Tuğçe Hanım'ın bu detayla beraber izleyicileri şoka uğrattı. Evli olduğu halde başkasına kaçmakla kalmayıp üstüne çocuk sahibi olması Vedat Bey'i de üzdü. Esra Erol ise bu duruma tepkisini sert gösterdi. Yapılan bu hareketin etik olmadığını vurgulayarak Tuğçe Hanım'a gerekli dersi verdi. Programda yaşananlar herkesin kanını dondurdu. Çünkü, ailesinden ayrılarak farklı bir yuva kurmaya çalışan kişi izleyicileri hayrete düşürmüştü.

Etiketler :