Esra Erol'da Kan Donduran Olay! Tüm Türkiye Ayağa Kalktı! Esra Erol'un Telefonları Kilitlendi

Esra Erol'da Kan Donduran Olay! Tüm Türkiye Ayağa Kalktı! Esra Erol'un Telefonları Kilitlendi

Esra Erol, yeni bir skandalı daha ortaya çıkardı. 18 yaşında evinden ayrılan genç kızın kaldığı kişiler için fuhuş yaptırıyorlar dendi. Peki Zeynep'i de fuhuşa zorladılar mı? Olayla ilgili gözaltına alınan üç isimle beraber tüm gerçekler ortaya çıkabilir. İddialar fuhuş yaptırıldığı yönünde...

A+A-

Esra Erol programına damga vuran bir olay yaşandı. 18 yaşındaki Zeynep bir süre önce evden ayrıldı. Daha sonra annesinin programa çıkarak yardım istemesiyle Zeynep'in bulunması için çalışmalar başlatıldı. Kızla ilgili ortaya atılan iddia herkesi şok etti. Programda dikkat çeken olaylar yaşandı.

Zeynep Canlı Yayında Annesine Kavuştu!

Bulunmasının ardından canlı yayına çıkan ve annesine kavuşan Zeynep, bu zamana kadar nerede olduğunu cevapladı. Esenyurt Meydan'da İsmail ve Aysel çiftinin yanlarına gelerek neden ağladıklarını sorduğu öğrenildi. Zeynep ise telefonunu ve kimliğini kaybettiği için ağlıyordu. Daha sonra onlarca kalmaya başladı. Ancak ikili hakkındaki iddia herkesi şok etti.

İsmail ve Aysel Fuhuş mu Yaptırdı?

İsmail'in ve Aysel'in fuhuş yaptırdığına yönelik iddialar ortaya çıktı. Hatta canlı yayına bağlanan bir kişi fuhuş iddialarını yineledi ve bu konu üzerine Emniyet birimleri, üç ismi gözaltına aldı.

Zeynep'e Fuhuş mu Yaptırıldı?

Zeynep ve fuhuş konusuyla ilgili pek çok detay merak ediliyor. Genç kızın ifadesi büyük önem taşıyacak. Fuhuş olayı yapıldı ise büyük bir suç çetesi çökertilecek.

Etiketler :