Esra Erol'da Sevgilisiyle Eve Gelen Koca İsyan Ettirdi!

Esra Erol'da Sevgilisiyle Eve Gelen Koca İsyan Ettirdi!

Esra Erol programında eve sevgilisini getiren kocaya isyan eden kadın, evden kaçtı. Farklı erkeklere kaçarak toplamda 6 defa evi terk eden Göknur, İsa'nın tepkisini çekti. İsa'nın kızını satmak istemesi gibi skandal olaylar da iyice gözler önüne serildi.

A+A-

Esra Erol'da programında büyük skandallar yaşandı. Hem kadın hem de erkek büyük yanlışlarda bulundu. İsa ve Göknur çiftinin yaşadıkları şok etti. İsa'nın eve sevgilisiyle geldiği iddia ediliyordu. Göknur ise evden kaçarak erkek arkadaşlarının yanına sığındı. Üstelik toplamda 6 defa evden kaçtığı öğrenildi. Bu gelişmenin sonunda ikili canlı yayında yüzleşme kararı aldı. Göknur'un söyledikleri gündeme bomba gibi düştü. 

İsa Kızını Satmak İstedi!

Göknur'un iddiasına göre İsa'nın kızını satmak istediği öğrenildi. Kızını halasına para karşılığı satacağı iddia edildi. İsa ise Göknur'un kıza bakamadığını söyledi. Bu durumu sebep olarak sunması dahi kızı satmak istediğini doğruladı. İkili arasında yaşanan problemler kimi zaman tansiyonu iyice tavana çıkardı.

Eve Sevgilisini Getirdi!

İsa'nın eve sevgilisiyle geldiğini söyleyen Göknur, bu yüzden evi terk ettiğini ve erkeklerin yanında kaldığını belirtti. İki farklı erkeğe kaçtığını söyleyerek başına gelenlerden ötürü bunu yaptığını söyledi. Ailenin arasındaki büyük problem nasıl çözüme kavuşturulacak bilinmiyor. İkisinin de yaptığı oldukça tepki çeken hareketler. Ancak bu durumun bir şekilde çözülmesi şart. Kızı sokakta uyurken kendisi telefonda konuşan Göknur'un o hali de büyük tepki çekmişti.