Esra Erol'dan Şaşırtan Hata! Durum Fark Edilince Esra Erol'a Tepki Gösterildi!

Esra Erol'dan Şaşırtan Hata! Durum Fark Edilince Esra Erol'a Tepki Gösterildi!

Esra Erol, son günlerde yaptığı bir hata ile konuşuluyor. Ünlü sunucunun hatası sonrasında büyük tepki gördüğü öğrenildi. Sosyal medyanın diline düşen Esra Erol, gündem haline geldi. Peki güzel isim programa ne zaman başlayacak? Esra Erol yayın tarihi belli oldu ancak Bergüzar Korel ile yaşadığı olay unutulmadı.

A+A-

Esra Erol, oyuncu arkadaşının doğum gününü kutlamak isterken oldukça şaşırtıcı bir gelişmeye neden oldu. Ünlü isim, bu hatayı telafi etmeye çalışmadı bile. Peki Esra Erol, sosyal medyada hangi hatasıyla gündeme geldi? İşte başarılı ismin yaşadıkları ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor.

Esra Erol'dan Şok Yazım Hatası!

Bergüzar Korel'in doğum gününü kutlarken "her şey" yerine "herşey" yazan Esra Erol, büyük dikkat çekti. Demet Akalın gibi yazım hatası yaparak bir anda sosyal medyanın gündemi haline geldi. Pek çok kişi esprili dille bu paylaşımı eleştirmeyi tercih etti. Özellikle de son zamanlarda Türkçe'nin doğru kullanımına ilişkin pek çok kişi hassas davranıyor. Bunun böyle olması çok güzel ancak bazı ünlüler dikkat etmekte zorluk çekiyor.

Esra Erol Yeni Sezonu Başlıyor

Esra Erol, 30 Ağustos 2021 tarihinde yeni sezonuyla ekran karşısına çıkacak. Pazartesi günü yayınlanacak bölüm ile maraton yeniden başlıyor. Programda yaşanacak olaylarla beraber reyting sıralamalarında birincilik hedeflenecek. Esra Erol, yıllardır yapmakta olduğu programla büyük bir üne sahip oldu. Çözdüğü pek çok vaka nedeniyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü ismin pek çok rakibi bulunsa da kendisinin bulunduğu konum oldukça farklı.

Etiketler :