Esra Erol'dan Üzücü Haber Geldi! Tüm Sevenleri ATV Önünde Toplandı

Esra Erol'dan Üzücü Haber Geldi! Tüm Sevenleri ATV Önünde Toplandı

Esra Erol için yolun sonu gelmişe benziyor. Yayınladığı programın sona ereceği iddia edildi. Pek çok kişi, ATV ekranlarına bir daha çıkmayacağını düşünüyor. Üstelik bu durumun yanı sıra Müge Anlı'nın eskisinden daha da fazla izleyeceği tahmin edildi. Peki hangi iddia doğru?

A+A-

Esra Erol, 18 yaşındaki Elif isimli genç kıza canlı yayında bağırdığı için büyük tepki çekmişti. Bu nedenle ikili arasındaki diyaloğa bakılacak olursa, sosyal medya bu yaşananları onaylamıyor. Şimdi ise program hakkında bir karar verileceği iddia edildi. Özellikle de programın yayından kaldırılma ihtimali mevcut. en önemli rakiplerinden biri olan Müge Anlı, bu mücadeleyi kazandı mı? Peki ATV programları arasındaki rekabet nasıl sonlanacak?

Yayından Kaldırılabilir!

Esra Erol'un programı yayından kaldırılabilir. Bu nedenle programda ne gibi gelişmeler yaşanacak heyecanla takip ediliyor. Müge Anlı'nın programlarında bu tarz skandalların yaşanmadığı görülüyor. Bu nedenle izleyici sayısı bakımından şu an için Müge Anlı'nın avantajlı olduğu söylenebilir. Esra Erol'un tutumu nedeniyle sosyal medya lincine uğradığı ortaya çıktı. İzleyiciler tepkisini sürdürüyor. Genç kızın yayından çıkmasına izin dahi vermediği iddia edildi.

Herkesin İçinde Bağırdı!

Oldukça yürek burkan ve izleyicileri kötü etkileyen bu görüntüde, Esra Erol'un Elif'e bağırdığı anlar saniye saniye kaydedildi. Herkesin içinde bağırması nedeniyle kalp kırdığı ve bu yüzden izleyicilerin artık beğenisini kazanmadığı düşünülüyor. Bakalım Esra Erol programı yayından kaldırılacak mı?

Etiketler :