Evde Olan Hanımlarına Aylık 6 Bin TL Maaş Bağlanıyor! İşkur Resmen Duyurdu

Evde Olan Hanımlarına Aylık 6 Bin TL Maaş Bağlanıyor! İşkur Resmen Duyurdu

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjde. Hemen başvuran ev hanımları 6.000 TL maaş alacak. Günde 2 saat çalışan ev hanımları İŞKUR'dan düzenli maaş alıyor.

A+A-

Türkiye İş Kurumu, milyonlarca kişiyi iş sahibi yaparken ev hanımlarını da unutmuyor. İŞKUR’un ek iş imkanları sayesinde ev hanımları evden bile çıkmadan maaş alma imkanını yakalıyor. 2023 İŞKUR evde ek iş ilanları yayınlanmaya başladı ve başvurular alınıyor. Peki, İŞKUR evden ek iş yapmak için başvuru nasıl yapılır? İŞKUR evde ek iş ilanları başvuru sayfası ve detaylar haberimizde…

İş arayan kişilere yönelik projelerine devam eden İŞKUR bu defa ev hanımları için evden ek iş imkanı sağlıyor. Evde ek iş ilanları ile ev hanımlarından yoğun ilgi gören Türkiye İş Kurumu yeni ilanlarını yayınladı. Günde 2 saat çalışan ev hanımları İŞKUR’dan 6.000 TL’ye varan maaş alma imkanına sahip olacak. Evden bile çıkmadan para kazanmak isteyen ev hanımları İŞKUR evde ek iş fırsatlarını detaylı şekilde öğrenmek istiyor. İŞKUR’un ek iş ilanları sayfası açıldı. Peki, başvurular nasıl yapılacak? İŞKUR evde ek iş kimlere verilir?

İŞKUR EVDE EK İŞ İLANLARI BAŞVURU SAYFASI

Çeşitli sebeplerden dolayı çalışma hayatına katılamayan ancak evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları için güvenilir ilanlar İŞKUR tarafından yayınlanıyor. İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden duyurulan ek iş ilanlarına başvurular düzenli olarak kabul ediliyor. Başvuru yapmak isteyen adayların Öncelikle İŞKUR’un online web sitesi üzerinden kayıt yapmaları ve iş arayan olarak profil oluşturmaları gerekiyor. Ardından arama butonuna evde ek iş yazarak İŞKUR ek iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

AYDA 6.000 TL’YE KADAR KAZANMA İMKANI

Evden çalışmak isteyen ev hanımları için İŞKUR’un Bu fırsatları paha biçilemez. İŞKUR web sitesi üzerinden kayıt yaptıran ve başvuru yapan ev hanımları günde 2 saat çalışarak aylık 6.000 TL gelir elde etme imkanına sahip oluyor. İŞKUR’un evde ek iş ilanlarında da yelpaze oldukça geniş. Evde paketleme işi, evde davetiye katlama işi, evde nikah şekeri yapma işi gibi birçok iş alanında becerinizi konuşturabilirsiniz

İŞKUR’DAN EV HANIMLARINA YÖNELİK MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI DA VAR

Ayrıca evde ek iş yapmak yerine meslek öğrenmek isteyen ev hanımlarına İŞKUR yine önemli fırsatlar sunuyor. İŞKUR’un sağladığı mesleki eğitim kursları sayesinde ev hanımları hem düzenli olarak maaş alma imkanı buluyor Hem de yeni bir meslek öğreniyor. Bu kursların katılım şartları da Türkiye İş kurumunun resmi internet sitesi üzerinde yer alıyor. İŞKUR mesleki eğitim kursları sadece ev hanımlarına yönelik olarak değil aynı zamanda çalışmayan işsizlik maaşı alan öğrenci olan herkese yönelik olarak açılıyor.