Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Yapımcısı Oyuncuları Kovdu mu? Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Yapımcısı Oyuncuları Kovdu mu? Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde şok edici gelişmeler yaşanacak. Senaristler dizide birtakım değişiklikler yapacağını açıkladı. İşte haberin tüm detayları..

A+A-

Alınan bilgiler neticesinde Barış Kılıç’ın başrol oyuncusu olarak diziye dahil olacağı ortaya çıktı. Bunun dışında Azra karakteri ile ilişkili yaşayacağı da izleyiciler tarafından biliniyor. Bu gelişmeden sonra üst üste ayrılık haberleri dizi severleri Bir hayli sarstı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde neler oluyor?

Kulislerde alınan bilgiler neticesinde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi zaman atlaması yaşayacak. Bunun dışında Salı günü reytingleri elinde tutmak isteyen senaristler yeni gelişmeler ile gündeme geldi. Ayrıca diziden ayrılacağı ortaya çıkan Yıldırım karakterinden sonra bir isim daha ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Yiğit Kirazcı’nın canlandırdığı Yıldırım karakteri artık ekranlarda olmayacak. Alınan bilgiler neticesinde Sergen karakteri de diziden ayrılma kararı aldı.

Senaristler Düğmeye Bastı

Sergen karakterini Sarp Akkaya canlandırıyordu. Yiğit Kirazcı’nın ardından Sarp Akkaya’nın da diziden ayrılacak olması izleyicileri derinden etkiledi. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncu Sarp Akkaya’nın yakın zamanda diziden ayrılması bekleniyor. Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizinin nasıl ayakta kalacağı ise merak söz konusu oldu. The Split isimli diziden uyarlanıp ekranlara taşınan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde neler olacağı şimdiden merak uyandırdı.