Exxen O Program Sayesinde Ayakta Duruyor! Sadece O İzlenmiş

Exxen O Program Sayesinde Ayakta Duruyor! Sadece O İzlenmiş

Bu yılın başlarında tanıtılan Türkiye'nin yeni dijital platformu Exxen Netflix ve BluTV gibi benzerlerinin arasında sıyrılmayı amaçlarken, istediğini pekte bulamamış gibi. Platformun sadece bir programının tuttuğu ve neredeyse sadece bu program sayesinde ayakta durduğu konuşuluyor...

A+A-

 

Exxen'in en çok izlenen programı belli oldu!

Benzerlerinin arasından sıyrılmaya çalışan, bu yılın başında büyük reklamlara tanıtımı gerçekleşen özellikle Netflix Türkiye ve BluTv'ye rakip olarak gösterilen Exxen'in en çok izlenen programı belli oldu.

Açıklanan bilgilere göre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de en çok izlenen program Konuşanlar oldu. Hatta öyle ki, Exxen'in sadece bu platform sayesinde ayakta durduğu ve haftada sırf 50 bin kişinin Konuşanlar sayesinde Exxen'e abone olduğu aktarıldı. Youtube'da ki başarısının ardından Acun Ilıcalı tarafından Youtube üzerinden alınırak Exxen'e eklenen programın bu denli ilgi göreceği önceden tahmin ediliyordu. Programın sosyal medyanın dilinde olması da, bu başarının bir diğer kaynağı olarak gösteriliyor.

Eğer böyle giderse Exxen'de bazı dizi ve filmlerle vedalaşabiliriz. Çünkü görülen o ki Exxen içerisinde ki birçok içerik başta bazı diziler olmak üzere hem seyirciyi, hem de Acun Ilıcalı'yı  memnun edemedi. Bu gidişle zirveninin sahibinin daha uzun bir süre zirvede kalacağı tahmin ediliyor. 

Bakalım Exxen için süreç nasıl ilerleyecek ? Her şey önümüzde ki günlerde belli olacak...

 

Etiketler : ,