EYT yasalaştı! EYT'liler kadar promosyon alacak? Açıklama Yeni Geldi

EYT yasalaştı! EYT'liler kadar promosyon alacak? Açıklama Yeni Geldi

Milyonlarca vatandaşın merak ile beklediği EYT yasası alınan bilgiler neticesinde yasalaştı ve bunun ardından ise yüzde kaç oranında promosyon ödemesi sağlanacağı merak söz konusu oldu ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet meclisinden geçen EYT alınan bilgiler sonucunda yasalaştı ve yasalaşmasının ardından ise milyonlarca vatandaşın beklediği promosyonun ne kadar olacağı merak söz konusu oldu ve birçok vatandaş promosyon ödemesinin ne kadar olacağını araştırmaya koyuldu ve işte haberimize sizler için derledik..

EYT promosyon detayları..

3 yıllık süre için maaşına göre en az 4 bin 200 lira promosyon alınacağına yönelik bilgi paylaşımı gündeme gelirken bunun ile birlikte yani kişinin maaşına göre ve süresine göre de yine promosyon ödemesi sağlanacak. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde erken yaşta emeklilik yasasıları yasalaşması ile birlikte bu yasadan faydalanan vatandaşlar istedikleri bankaları yani emekli maaşları yatmasını istediği bankayı seçecek ve bunun ardından isek kişinin emekli maaşı o bankaya yatacak ve kişi de o bankadan promosyon ödemesi alabilecek. Birçok vatandaş promosyon ödemesinin hangi bankanın ne kadar verdiğini araştırsa da bankalar sene oranına göre promosyon ödemesi sağlayacaklarını ve kişiye bu promosyon ödemesini emekli maaşını o bankaya yatmasının taahhütü sırasında verecek.