Farah Zeynep Abdullah'tan Musa Orhan ve Avukatına Tepki!

Farah Zeynep Abdullah'tan Musa Orhan ve Avukatına Tepki!

Musa Orhan'a karşı sarf ettiği sözler nedeniyle tazminat cezası ödemesi kararlaştırılan Ezgi Mola'dan sonra bir oyuncu daha tepki gösterdi. Verilen kararın yanı sıra Musa Orhan ile ilgili konuşan Farah Zeynep Abdullah, Twitter'dan yaptığı paylaşımla anılıyor. Peki ünlü oyuncu konuyla ilgili neler söyledi? İşte son dakika Musa Orhan gelişmesi...

A+A-

Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola'nın aleyhinde verilen karardan sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Ünlü oyuncunun tepki paylaşımı pek çok kişi tarafından beğenildi. Musa Orhan'ın avukatıyla ilgili de konuştu. Argo kelime kullandığı için de Musa Orhan'ın avukatına bunu dosyaya eklemesi konusunda uyarıda bulundu.

Ezgi Mola Tazminat Ödeyecek

Ezgi Mola'ya verilen tazminat cezasından ötürü oyuncunun hayranları ve dostları oldukça sitemli. Bu nedenle Farah Zeynep Abdullah da sosyal medya üzerinden milyonların sesi oldu. Ancak Musa Orhan'la ilgili yaşanan olayda yeni bir dava açılacak mı merakla bekleniyor.

Farah Zeynep Abdullah Mahkemelik Olacak mı?

Musa Orhan hakkında yazdığı yazılardan ötürü onunla davalık olup olmayacağı bilinmiyor. En son Masumlar Apartmanı dizisiyle ekrana gelen başarılı oyuncu, milyonlarca takipçisiyle sosyal medyanın en aktif oyuncularından biri. Popüler ismin Twitter'daki yazısı ilgiyle karşılandı. Yeni projeler peşinde koşarken bir anda gündeme farklı konularla gelmesi de dikkat çekti. Oyuncuyla ilgili yaşanacak gelişmeleri en kısa sürede öğreneceğiz. Musa Orhan'ın yargılandığı davaya ilişkin de tepkiler gösterilmeye devam ediliyor.