Final Yapan Kızılcık Şerbeti Dizisindeki Son Bölüm Herkesi Güldürdü! Alışveriş Sahnesi Olay Oldu!

Final Yapan Kızılcık Şerbeti Dizisindeki Son Bölüm Herkesi Güldürdü! Alışveriş Sahnesi Olay Oldu!

Komik ve eğlenceli bir alışveriş macerasıyla Nursema ve Umut, Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi. Serkan Tınmaz'ın mükemmel oyunculuğu ve Twitter'da fenomen haline gelen dizi, büyük ilgi gördü. İzleyicilerin komik yorumları da dikkat çekti.

A+A-

Kızılcık Şerbeti, son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Nursema ve Umut'un evliliklerinin resmi olarak gerçekleştiği önceki bölümde, ilk olarak Nursema'nın seçtiği gelinlik dikkat çekmiş ve ardından yaptıkları market alışverişiyle sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmişlerdir.

Nursema ve Umut'un Gerçek Aşkı

Nursema, Kızılcık Şerbeti dizisinde istemediği bir evliliğe zorlanmıştır. Ancak sonunda gerçek aşkı Umut ile bir araya gelerek evlenmiştir. Yeni evli çift, evlerinin ilk alışverişi için markete gitmiştir. Nursema'nın yaptığı alışverişin tutarını gören Umut ise sosyal medyanın gündemine oturmuştur.

Serkan Tınmaz'ın Etkileyici Oyunculuğu

Dizide Umut karakterine hayat veren Serkan Tınmaz'ın oyunculuğu, özellikle mimikleri ve tepkileriyle büyük ilgi görmüştür. Sosyal medya, Tınmaz'ın performansını uzun süre konuşmuştur.

kizilcik.jpg

Umut'un Komik Tepkileri

Nursema ve Umut'un market alışverişi sırasında yaşadıkları komik anlar izleyicileri kahkahalara boğmuştur. Alışveriş sonucunda çıkan 8.923.55 TL'lik tutar, Umut'un tepkilerine yol açmış ve izleyenlere keyifli anlar yaşatmıştır.

Sosyal Medyanın Kızılcık Şerbeti İlgisi

Özellikle Twitter'da, Kızılcık Şerbeti dizisi oldukça popüler hale gelmiştir. Dizi başladığı günden itibaren 148 bin tweet atılmış ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından konuşulmuştur.

Komik Yorumlar

Umut'un komik tepkilerini gören izleyiciler, sosyal medyada birbirinden eğlenceli yorumlar yapmışlardır. "Nursema'nın asgari maaştan haberi var mıdır acaba?", "Et siparişleri verdiği sahneyi izlerken param bitti", "Sahnede Umut'un mimiklerine kahkaha atarken koltuktan düştüm. Hahahahahha, kıyamam yaaaa", "Umut'un ocağına incir ağacını diker ben söyleyeyim" gibi yorumlar dikkat çekmiştir.

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde yaşanan komik alışveriş macerası, izleyicilerin yüzünü güldürmüş ve sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. Nursema ve Umut'un aşk dolu hikayesi, diziye olan ilgiyi artırmış ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam etmiştir.