FOX TV Az Önce Duyurdu! O Dizisinin Finali Kesinleşti..

FOX TV Az Önce Duyurdu! O Dizisinin Finali Kesinleşti..

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Ruhun Duymaz, sadece 8 bölüm sonrasında final kararı alarak izleyicilerini üzdü. İşte diziye dair ayrıntılar ve tepkiler..

A+A-

FOX TV'nin yakın tarihlerde yayın hayatına başlayan ve başrollerini Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk'in paylaştığı "Ruhun Duymaz" dizisi, izleyici karşısında kısa bir süre boyunca yer aldı. Ancak reyting savaşlarında istenilen başarıyı elde edemeyen dizi, apar topar final kararıyla gündeme geldi. Bu kararın ardından seyircilerden yoğun tepkiler geldi.

Dizi, Türkiye'nin en büyük mücevherat sahibi Koral ailesi etrafında dönen bir ajan temalı yapım olarak izleyicilere sunuldu. Onur (Şükrü Özyıldız), işine odaklanmış bir ajan olarak tanıtılırken, Ece (Burcu Özberk) ise bir profesyonel hırsız olarak karşımıza çıktı. İkilinin yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, aşk dolu sahnelerle doluydu.

Dizi, kısa süre içinde izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı ancak beklenen reytingleri yakalayamayarak final kararı alındı. Yönetmenliğini Aytaç Çiçek'in üstlendiği, senaryosunu Dilek İyigün ve Deniz Gürlek'in yazdığı "Ruhun Duymaz", sadece 8 bölüm sonrasında ekranlara veda edecek.

Diziye olan ilgiyi artırmak ve izleyici kitlesini büyütmek amacıyla FOX TV, final bölümünü Cumartesi akşamı saat 20:00'de yayınlamaktan vazgeçip 22:30'a aldı. Bu kararla dizinin finali daha geç bir saatte ekrana gelecek.

Ruhun Duymaz dizisinin oyuncu kadrosunda, Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Mert Öner, Zuhal Gencer, Şehsuvar Aktaş, Aslı Sümen, Ülkü Duru, Ilgaz Kaya gibi tanınmış isimler bulunuyor.

Öte yandan, diziye olan ilgiyi ve merakı sürdürmek isteyenler için Ruhun Duymaz'ın eski bölümleri YouTube platformu üzerinden izlenebilecek. Bu şekilde diziye olan ilgiyi devam ettirmek isteyen izleyiciler için bir fırsat sunulmuş olacak.

Ruhun Duymaz dizisinin beklenmedik final kararı, izleyiciler arasında hayal kırıklığına neden oldu. Diziye olan bağlılık ve merakla beklenen gelişmelerin sonraki bölümlerde neler olacağını görmek isteyen izleyiciler, dizinin finaline dair duygusal tepkilerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Dizi severler, Ruhun Duymaz'ın final bölümünün ne gibi sürprizlere sahne olacağını ve karakterlerin kaderini merakla bekliyorlar.