FOX TV Baraj Dizisinin Fişini Çekti! Savaşçı Yakında Başlıyor!

FOX TV Baraj Dizisinin Fişini Çekti! Savaşçı Yakında Başlıyor!

Baraj dizisi, bir süredir düşük reyting ve izlenme oranlarıyla boğuşuyordu. Aynı zamanda Savaşçı dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmezliğini korumaktaydı. Yaşanan bu gelişmede Baraj dizisiyle ilgili yeni bir karar verildi. Baraj dizisi final yapacak. Onun yerine ise Savaşçı dizisinin yeni sezonu yayınlanmaya başlayacak. Peki Baraj dizisi finalinde neler yaşanacak?

A+A-

FOX TV'nin bir süredir sahip olduğu dizilerden birine final yaptırarak Savaşçı dizisinin önünü açmak istediği biliniyordu. Akşam saatlerinin dolu olmasına karşın hangi diziyle yolları ayıracağı merak konusu oldu. İlk başlarda Sen Çal Kapımı dizisi için böyle bir karar verileceği düşünülse de dizinin yurt dışı satışları göz önünde bulundurulduğunda final yapmamasının daha iyi olacağı düşünüldü.

Baraj Dizisi Final Yapacak!

Baraj dizisinde yaşanan olaylar dizide yavaş yavaş büyük sonun geleceğini anlatıyor. Ancak izleyiciler dizinin istenildiği gibi biteceği konusunda biraz tereddüt içerisinde. Son gelişmeler oldukça tatsız bir şekilde yaşansa da Nazım Nehir ve Tarık üçlüsü arasındaki etkileşimin nasıl biteceğine dair pek çok ihtimal var.

Baraj Dizisi Finalde Neler Olacak?

Baraj dizisinin finalinde Nehir'in Tarık'ı öldüreceği düşünülüyor. Olaylar zincirinin en başında ise Tarık Nazım'ı öldürecek. Tarık daha sonra hapse girecek ve orada bir müddet kalacak. Hapisten firar edince de Nehir onun peşine düşecek. Eski sevdiğinin intikamını almak için Tarık'ın yaşamına son verecek. Bu olaylar silsilesi içerisinde Baraj dizisinin final yapması bekleniyor. Her ne kadar dizi olumsuzluklarla dolu bir şekilde sona erecek olsa da sonuç itibariyle mutlu son yerine gerçekçi ve etkileyici bir finalle bitmesi daha iyi olacaktır. İzleyenler bu gelişmelere bir türlü anlam verememekte. Yakın zamanda Baraj dizisinin daha da etkili sahnelerle karşımıza çıkması bekleniyor. Başrollerinde ünlü oyuncuların oynadığı dizi, elinden gelen tüm çabayı sarf ederek izleyici kitlesini memnun etme gayreti içerisinde. Ancak bu tam olarak yeterli olmadı. Düşük reyting oranları kanalın beklentisini karşılamayınca Savaşçı dizisinin yayınlanması için Baraj dizisinin olduğu gün tercih edilecek. Savaşçı dizisinin ise hali hazırda birkaç bölümü çekildi bile. Uzun zamandır askeri eğitim alan oyuncular dizi için hazır konuma geldiler.