Fox TV Bir Dizinin Daha Fişini Çekme Kararı Aldı!

Fox TV Bir Dizinin Daha Fişini Çekme Kararı Aldı!

İlk etapta çok iyi başlangıçlar yapan Fox TV, ilerleyen süreçlerde istenilen başarıyı elde edemedi. Alınan bilgiye göre Fox TV Bir dizinin daha fişini çekme kararı aldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Fox TV yine bir final kararı ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde kanal 8.dizisini bitirme kararı aldı. Bu dizinin ise Son Nefesime Kadar olduğu ortaya çıktı.

Son Nefesime Kadar Dizisi Ekranlara Veda Ediyor

Çok büyük iddialar ile başlayan Son Nefesime Kadar dizisi ekranlara veda etme kararı aldı. BBC’nin ödüllü bir dizisi olan Happy Valley uyarlaması olan dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay,Ertan Saban ve Emre Kınay rol alıyor. Çarşamba günü ekranlara gelen Son Nefesime Kadar dizisi istenilen reytingleri elde edemedi. Bundan dolayı final kararı ile gündeme geldi.

Dizi Ne Zaman Final Yapacak?

Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Dizi bu hafta ekran macerasını tamamladı. Dizinin orijinalinde daha iyi sahneler ekranlara geliyordu. Türkiye'ye uyarlanan dizide tüm sahneler değişikliğe uğradı. Bundan dolayı dizi ekranlarda pek tutunamadı. Çok iddialı bir şekilde başlayan Son Nefesime Kadar dizisi ilerleyen süreçlerde istenilen başarıyı elde edemeyerek final kararı ile verdi.