FOX TV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! Bu Haber Seyirciyi Çok Üzecek…

FOX TV Bir Dizinin Daha Fişini Çekti! Bu Haber Seyirciyi Çok Üzecek…

FOX TV kış sezonu boyunca birçok dizinin ipini çekti. Birbirinden iddialı diziler ekranlara veda ederek seyircisini üzdü. Bu diziler Bay Yanlış, Öğretmen, Çocukluk, Zümrüdüanka, Savaşçı gibi yapımlar reyting kurbanı olarak ekranlara erkenden veda etti. Şimdi sürpriz bir isim daha bu veda kervanına katıldı. FOX TV hangi dizinin fişini çekti?

A+A-

FOX TV ekranlarında yer alan dizilerin arka arkaya final yapması izleyiciyi hayli üzmüştü. En son final yapan Savaşçı dizisi ile birlikte ekran başındaki izleyiciler kanala tepki göstermişti. Şimdi ise başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi için veda çanları çalmaya başladı. Dizide aşık iki çifti canlandıran ikili özel hayatları ile de sıkça gündemdeler. Sen Çal Kapımı Dizisinde neler oldu?

Sen Çal Kapımı!

FOX TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan iddialı dizi arkasına aldığı seyirci desteği ile kış aylarında da ekranlarda yer almaya devam etmişti. Daha sonra Nisan ayında küçük bir ara vermiş izleyenleri üzmüştü. Dizinin tekrar ne zaman başlayacağı merak konusu olmuşken Haziran aylarında yeniden ekranlara gelmeye başlamıştı. Dizinin devamında ise zaman atlaması yaşandı. Peki dizi neden final yapıyor.

Sen Çal Kapımı Final!

Dizi yayınlanmaya başladığı andan itibaren ne zaman final yapacağı haberleri yapılmaya başlandı. Bu durum hakkında konuşan Hande Erçel dizinin sadece 11 bölüm daha çekileceğini söyledi. Dizi aynı zamanda İspanya ve İtalya’da da ekranlara gelen dizi 50.bölümü ile ekranlara veda edecek.