Fox TV Dizilerin Gözünün Yaşına Bakmıyor! Yeni Başlayan Dizilere Final Yaptırıyor!

Fox TV Dizilerin Gözünün Yaşına Bakmıyor! Yeni Başlayan Dizilere Final Yaptırıyor!

Fox TV'de yer alan pek çok dizi, kısa süre içerisinde final yapıyor. Şimdi ise iki dizinin sona ereceği bilgisi iletildi. Peki hangi diziler final yaparak yayın hayatını noktalayacak? İşte yapılan resmi açıklamalarla birlikte ekranlara veda etmek için gün sayan diziler...

A+A-

Fox TV'deki dizilerin önemli bir kısmı kısa süre içerisinde final yapmakta. Kanal, birkaç hafta şans tanıdığı diziler eğer güzel reyting sahibi olmaz ise yayından kaldırıyor. Ancak bazı yapımlar ise reytingleri idare ediyorsa sezon sonuna kadar dizinin yayınlanmasını sağlıyor. Şimdi ise iki önemli dizinin final yaptığına şahitlik edeceğiz. Peki ya hangi diziler sona erecek? Gündemde bomba etkisi yaratacak bu gelişme ve çok daha fazlası gözler önüne seriliyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Bitiyor!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 33. bölümde final yapacağı öğrenildi. Yani son bir bölüm kaldı diyebiliriz. Gökçe Baladır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece'nin başrolde oynadığı dizi ilgi görmekteydi. Ancak reytingler çok fazla direnmeyince sevilen yapımın sonu geldi.

Gülümse Kaderine Final Tarihi

Fox TV'de final yapacak ikinci dizinin Gülümse Kaderine olduğu öğrenildi. Dizinin 5. bölümü ile yayın hayatına veda edecek olması büyük tepkilere neden olmuştu. Oyunculardan Bahar Şahin de gerekli tepkiyi göstermişti. Bakalım önümüzdeki haftalarda bu dizilere ek olarak hangi yapımlar yayın hayatına başlayacak?