FOX TV En Çok İzlenen Dizisininin Fişini Çekti! İzleyiciden FOX TV'ye Tepki..

FOX TV En Çok İzlenen Dizisininin Fişini Çekti! İzleyiciden FOX TV'ye Tepki..

Önümüzdeki günlerde FOX TV’de yayın hayatına başlayan, Bir Peri Masalı, Darmaduman, Tozluyaka gibi dizilerden gelen ani final kararları tüm izleyicileri şaşırtmıştı. Ancak bunlara bir yenisinin daha ekleneceği öğrenildi. FOX TV bir vedaya daha hazırlanıyor.

A+A-

Geçtiğimiz birkaç ay da Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse, ve Nazan Kesal’ın başrollerini paylaştığı Bir Peri Masalı ve başrollerini Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu’nun paylaştığı Darmaduman, son olarak da başrollerini Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören’in paylaştığı Tozluyaka dizilerinden art arda final kararları gelmişti. Şimdilerde bir diziye daha veda edileceğini duyuran FOX TV’de bir vedaya daha hazırlanılıyor.

FOX TV adeta göz yaşına bakmıyor. En son Tozluyaka’nın fişini çeken FOX TV’de bir yeni kararla da o dizinin yayın hayatına son vereceği açıklandı.

FOX TV HANGİ DİZİYİ EKRANDAN KALDIRACAK?

FOX TV yönetimi, senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınan, yönetmenliğinde Volkan Keskin’in bulunduğu, başrollerini ise İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Elif Kurtaran’ın paylaştığı dizi; Taçsız Prenses ekranlara veda ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 1994 yapımı Japon dizisi olan Without Family’den uyarlanan, ilk bölümü 10 Ocak’ta ekrana gelen dizi, düşük reytingler dolayısıyla gelecek hafta 10. bölümüyle FOX TV ekranlarına veda edecek.

YAZIN GERİ Mİ DÖNECEK?

Yönetmenliği Volkan Keskin’in üstlendiği diziden beklenmedik bir karar daha geldi. Yaz aylarında tekrar izleyiciyle buluşması planlanan Taçsız Prenses, yazın kaldığı yerden devam edecek.

Etiketler : ,