FOX TV, Kanunsuz Topraklar Dizisinin Resmen Fişini Çekti!

FOX TV, Kanunsuz Topraklar Dizisinin Resmen Fişini Çekti!

FOX TV Kanunsuz Topraklar dizisini apar topar yayın akışından kaldırıldı. Beğeniyle izlenen dizinin apar topar yayından kaldırılması seyircilerin tepkisini çekerken, dizinin final olup, olmadığı hala büyük merak konusu. Peki Kanunsuz Topraklar bitti mi? İşte detaylar...

A+A-

Başrollerinde son olarak Ramo dizisinde gördüğümüz, bu dizi sayesinde yıldızı parlayan oyuncu Esra Bilgiç ve yine son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gördüğümüz Yılmaz Akkaya karakterini canlandıran başarılı oyuncu Uğur Güneş'in bulunduğu Kanunsuz Topraklar dizisi zor günler geçiriyor. Sevilen dizinin apar topar yayından kaldırılması büyük tepki topladı.

Kanunsuz Topraklar dizisinden üzen haber! Yayın akışından kaldırıldı...

Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV'nin resmi web sitesinde yer alan yayın akışından kaldırıldı. Normalde bu hafta çarşamba günü ekrana gelecek olan dizinin adı listeden bilinmeyen bir şekilde apar topar listeden kaldırıldı Bunu gören dizi hayranları sosyal medyadan büyük tepki gösterdi.

Kanunsuz Topraklar final yolunda...

Kanunsuz Topraklar dizisi zaten aldığı kötü reytingler yüzünden final iddiaları ile beraber konuşuluyordu. Bu yüzden dizi zaten çok zor durumdayken, birde yayın akışı listesinden kaldırılması Kanunsuz Topraklar için çok kötü oldu. Dizinin her an yeni bir final kararı ile gündeme gelebileceği konuşuluyor. Dizinin sıkı hayranları ise Kanunsuz Topraklar dizisi yayın hayatına devam etmesini istiyor.