FOX TV Kefaret Dizisinin Başını Yaktı! Kefaret Dizisi Final Yapıyor!

FOX TV Kefaret Dizisinin Başını Yaktı! Kefaret Dizisi Final Yapıyor!

FOX TV’nin iddialı dizisi 35.bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Peki dizi neden final yapıyor. Final yapmasının arkasındaki sebep ne? Dizinin final bölümünde neler olacak. Hangi ünlü oyuncu dizinin biteceğini sosyal medya hesabından paylaştı. Dizinin hayranlarını göz yaşına boğan final bölümünde mutlu son görebilecek miyiz?

A+A-

Perşembe günleri ekranlara gelen dizi hayranlarını üzmeye devam ediyor. Nurgün Yeşilçay, Yurdarer Okur ve Mert Fırat'ın başrollerinde yer aldığı dizi final yapmaya hazırlanıyor. Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan dizi gözyaşları ve sevinçlerle evlerimize uzun bir süre konuk olmayı başarmıştı. Kış aylarında birçok dizi ile savaşmayı başaran dizi bu sefer savaşı kaybeden isim oldu ve final kararı aldı.

Kefaret Dizisi Neden Final Yapıyor…

Dizinin bitmesine sebep olarak düşük reytingler gösterildi dizi daha önce Pazar günleri ekranlara geliyordu daha sonra kanal sürpriz bir karar vererek dizinin yayın gününü değiştirdi ve Perşembe günü ekranlara gelmeye başladı. Gün değişikliği dizinin sonunu getirdi ve reytinglerde ciddi anlamda düşmeler oldu durum böyle olunca dizi yeni sezon için onay alamadı. Dizi 35.bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Kefaret Final!

Nurgül Yeşilçay sosyal medyada yaptığı paylaşım "Sona 1 kala" ile dizinin 1 bölüm daha ekranlarda olacağı haberi geldi. Dizinin finalinde ise mutlu bir son olacağı alınan haberler arasında tanıtımda ise Arzu bebeğini doğuruyor ve onu Zeynep’e emanet ediyor. Meltem ise hapishaneye düşüyor. Dizinin sürpriz haberi ise Zeynep’in hamile olması olacak. Merakla beklenen final bölümü 29 Temmuz Perşembe günü FOX TV ekranlarında…

 

Etiketler : ,