FOX TV Mucize Doktor Dizisinin Komple Fişi Çekti! İzleyicilerden FOX TV'ye tepki geldi..

FOX TV Mucize Doktor Dizisinin Komple Fişi Çekti! İzleyicilerden FOX TV'ye tepki geldi..

FOX TV'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Mucize Doktor Dizisinde son günlerde resmen deprem oluyor. Mucize Doktor Dizisi apar topar final yapmaya hazırladığı bilgisi ajanslara düştü. Mucize Doktor ile ilgili enson gelişmeler haberimizde..

A+A-

FOX TV'de perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor, iyi bir performans sergilemesine rağmen rakip dizilerin çoğalması ile büyük bir reyting kaybı yaşadı. Seyircileri ise büyük endişeye düşünce apar topar final dedikoduları da yayıldı. Dizi şu anlık somut bir final haberini duyurmasa da gidişatı hiç iyi görünmüyor. Seyirciler ise FOX TV'YE her fırsatta final kararı almaması için çağrıda bulunuyor.

Her yerde başarısını ispatlamış bir diziydi...

2013 senesinde Good Doctor ismi ile Güney Kore'de yayınlanan dizi büyük bir ses getirmiş hatta 2017 senesinde aynı isimle ABC kanalına uyarlanmıştı. Çok geçmeden Türk televizyonlarına da uyarlanan dizi, önceki sene hayatımıza girmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı. Yürek ısıtan hem heyecanlı hem de sempatik bir hikayeye sahip olan Mucize Doktor'un başarısı bir yandan da başrol oyuncusu Taner Ölmez'in harika performansı ile ilişkilendiriliyor. Dizi ikinci sezona büyük bir iddia ile başlamış olsa da aynı akşam yayınlanan diğer diziler nedeniyle biraz düşüş yaşamıştı. Ancak kanalların reyting yarışı nedeniyle sezon sonuna doğru arka arkaya başlattığı yeni diziler nedeniyle Mucize Doktor epey bir seyircisini de kaybetti. Sezon içerisinde pek çok karakterin dramı görülse de Mucize Doktor yenilenen ve heyecanlanan hikayesi bazı seyircisine yansıtamadı. Yeni dizilere yönelen seyircinin aksine sadık seyirci ise epey gergin.

Resmi açıklama yok ancak...

FOX TV ya da dizinin yapım şirketinden henüz bir açıklama gelmedi ancak dizinin sadık seyircisi oluşan reyting kayıpları nedeniyle Mucize Doktor'un fişinin çekilebileceğini düşünüyor. Mucize Doktor ani bir final yapmasa da en iyi ihtimalle bu sezonunu tamamlayabilecek. Ancak üçüncü sezon onayı almasının ise pamuk ipliğine bağlı olduğunu görmek zor değil.

Perşembe akşamı reytinglerinde büyük bir savaş yaşanıyor

Perşembe akşamları artık ATV'nin uzun soluklu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yanında TRT1'de başlayan yakın tarih dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs ve Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizileri ile ortam iyice gerildi. Savaştan mağlup çıkan ise Mucize Doktor  oldu çünkü reyting sonuçlarına bakıldığında dizinin  daha önce hiç olmadığı kadar düştüğü görüldü.

Ancak hala net bir karar ortada olmadığı için FOX TV'nin seyirciyi rahatlatacak bir açıklama yapması da beklentilerin arasında.