FOX TV Mucize Doktor dizisinin neden Final Yapacağını Açıkladı

FOX TV Mucize Doktor dizisinin neden Final Yapacağını Açıkladı

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Mucize Doktor'un finale yaklaştığı açıklamaları peş peşe gelmeye devam ediyor. sevilen dizi Mucize Doktor dizisinin neden final yapacağıda belli oldu.

A+A-

Fox TV ekranlarında ikinci sezonu yayınlanmaya devam eden başarılı dizilerden Mucize Doktor dizisi, ekran ömrünü tamamlamaya hazırlanıyor. İzleyici karşısında yerini ilk aldığı zamanlar dizi oldukça ilgi görmeyi başarmıştı.

Reytingleri de oldukça başarılı gelen ve üst üste rekorlar kıran dizi, ömrünü tamamlıyor. Son bölümlerde oldukça düşüş yaşamaya başlayan dizi, 20 Mayıs Perşembe akşamı izleyici karşısında yerini alacak olan dizinin finaline az bir zaman kaldı.

Mucize Doktor Dizisi Ne Zaman Bitiyor? İzleyiciler Merakla Bekliyor!

Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan başarılı dizi Mucize Doktor, son dönemlerde izleyicilerden gerekli ilgiyi göremedi ve reytinglerde de oldukça düşük sonuçlar elde etmeyi başladı.

Dizinin bu hafta 63. yeni bölümü izleyici karşısında yerini alacak. Ayrıca dizi, 27 Mayıs Perşembe akşamı da izleyicilerin karşısına son kez çıkacak ve bu bölüm ile birlikte ekranlara veda edecek.

Dizinin final bölümünden önce izleyiciler ile buluşmaya hazırlanmakta olan dizinin 63. yeni bölümünde neler yaşanacağı da merak uyandırıyor.

Mucize Doktor Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dizinin yeni bölümünde Ali Vefa karakterine hayat vermekte olan Taner Ölmez'in aşırı yorgunluğu sebebi ile diziye devam etmek istememesi üzerine; projenin finaline karar verildi. Dizinin yeni bölümünde ise izleyicileri nelerin beklediği merak ile bekleniyor. 

Ferman, Tanju'nun kızının kalp ameliyatı için geri dönmektedir. Ancak durum son derece vahim bir tablo ortaya koymakta. Ayrıca bu sırada Ferman'ın hastaneden ayrılma teklifi ile bocalamakta olan Ali; Vuslat olayı öğrenip onu cezbetmeye çalışınca iyice arada kalmaktadır.

Tanju, geçmişi ile yüzleşirken Nazlı, Ferman ve Ali'nin olmadığı bir hastane hayal etmeye çalışmaktadır. Ayrıca Ali, sonunda kararını verir. Ancak hiç hesapta olmayan bir gelişme ile Ali'nin bütün hayatını değiştiren yine Nazlı olacaktır.

Dizinin yeni bölümü yarın akşam Fox TV ekranlarında izleyici karşısında yerini alacak. Saat 20.00'de yayınlanacak olan dizinin finaline de son iki bölüm kaldı.

Ayrıca final kararını öğrenen dizi hayranları ise; dizinin üçüncü sezonu için sosyal medyada baskı kurmaya çalışıyor. Ancak dizinin final kararı netlik kazanmış durumda.