Fox TV'de Yeni Diziler Yayına Başlıyor! FOX TV Bir Çok Eski Dizisini Fişini Çekti

Fox TV'de Yeni Diziler Yayına Başlıyor! FOX TV Bir Çok Eski Dizisini Fişini Çekti

Fox TV dizileri yayın hayatına başlayacak. Hangi dizileri izleyeceğiz? Bu soru Fox TV internet sitesinde yanıtlandı. Üstelik final yapacak dizi de açıklandı. Yaz dizilerinden birinin ekrana veda edeceği öğrenildi. İşte Fox TV'ye katılan yeni diziler ve final yapacak dizi haberimizde yer alıyor.

A+A-

Fox TV, 2021 2022 sezonu için pek çok dizi projesiyle anlaştı. Oldukça dolu bir takvimle karşımıza çıkacak kanalın yeni hamlesiyle adından söz ettireceği görülüyor. Dizilerin önemli kısmı kanalın resmi internet sitesinde duyuruldu. Hal böyle olunca dizilerin isimleri merak edildi. Bazı dizi projeleri henüz resmi olarak açıklanmasa da varlıkları biliniyor. Peki hangi diziler yayın hayatına başlayacak? Fox TV'nin yeni dizileri merak edilirken bir dizinin de final yapacağı öğrenildi. Yaz dizilerinden biri ekrana veda edecek...

Fox TV'de Başlayacak Diziler

Fox TV internet sitesindeki verilere göre dizilerin Kanunsuz Topraklar, El Kızı, Elbet Bir Gün ve Uzak Şehrin Masalı olduğu öğrenildi. Ancak sitede yazmasa bile ekrana geleceğini bildiğimiz Evlilik Hakkında Her Şey ve Yalancılar ile Mumları dizileri de Fox TV'de ekrana gelecek. Dizilerle ilgili hazırlıklar sürüyor. Oyuncu kadrosundan konusuna kadar pek çok detay atlanmadan işlenmekte.

Yaz Dizisi Final Yapacak

Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde başarı elde etti. Dizinin yanı sıra Sen Çal Kapımı da bir yaz dizisiydi. ikinci sezonunda final kararı aldı. Sen Çal Kapımı önümüzdeki haftalarda final yaparak ekranlara veda edecek. Böylelikle dizi için büyük son yaklaşıyor.

Etiketler : ,