FOX TV’den Kefaret Dizisi İçin Beklenilmedik Hareket! Kefaret Dizisinde Gün Değişikliği…

FOX TV’den Kefaret Dizisi İçin Beklenilmedik Hareket! Kefaret Dizisinde Gün Değişikliği…

FOX TV ekranlarında yer alan Kefaret dizisinin akıbeti merak ediliyor. Yaz aylarının bitmesi ile birçok dizi sezon finali ya da final yaptı fakat Kefaret dizisi hale belirsizliğini korumaya devam ediyor. Kefaret dizisinin gününün değişmesi neyin işareti acaba… Kefaret final yapmayacak mı? Kefaret Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

A+A-

Pazar günü izleyicisi ile buluşan Kefaret dizisi beklenen reytingleri elde edemedi. Nurgül Yeşilçay, Mert Yıldırım gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı dizide kış aylarında beklenenin altında kaldı. Dizinin final yapacağı haberleri yapılmaya başladın. Dizinin final yapması beklenirken herkesi şaşırtan bir haber geldi Kefaret dizisinin günü değiştirildi. Hiç kimsenin beklemediği bu haber akıllar acaba FOX TV neler planlıyor sorusunu getirdi. Dizinin neden günü değiştirildi?

Kefaret Dizisinin Günü Neden Değiştirildi?

Dizinin hafta sonu ekranlara gelmesi daha az izleyiciye ulaşmasına sebep oluyordu. FOX TV ise bunu göz önüne alarak diziyi hafta içine çekti. Aynı zamanda yeni bir projeye ödeme yapmak yerine elindeki projeyi değerlendirmek isteyen kanal böylece izleyicilerin dikkatini çekmeyi hedefliyor. Dizi ise yaz aylarında ekranlara veda etmeyip devam edecek gibi görünüyor. Yeni sezonda yer alıp almayacağı ise yaz aylarında aldığı reytinglere göre karar verilecek.

 

Kefaret Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kefaret dizisi gün değiştirerek artık 1 Temmuz Perşembe günü ekranlara gelmeye başlayacak. Güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlarda yer almayı başarabilen dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı ise merak konusu.