Fox TV'den Yeni Dizi! Başrolde Burcu Özberk'in Olduğu Dizinin Konusu Nedir?

Fox TV'den Yeni Dizi! Başrolde Burcu Özberk'in Olduğu Dizinin Konusu Nedir?

Fox TV'nin yeni dizisi yakında yayın hayatına başlayacak. Peki dizinin konusu nedir? Dizi oyuncu kadrosu ve yayın tarihi de merak ediliyor. Cunning Sinngle Lady dizisinin uyarlaması çekiliyor. Burak Yörük, Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve daha pek çok ünlü ismin oynadığı diziyle ilgili detaylar haberimizde...

A+A-

Yaz ayları geliyor ve pek çok dizi yayın hayatına başlıyor. Bu sezon başarılı performans sergileyen oyuncular da yeni dizilerine alışmaya çalışıyor. Pek çok yapım için hazırlıklar sürerken, Burcu Özberk ve Burak Yörük'ün yer aldığı Fox TV dizisi de duyuruldu. Peki dizinin konusu nedir? Yeni Fox dizisinin ayrıntılarını haberimizde paylaşıyoruz.

Fox TV'ye Uyarlama Dizi! 

Orijinali Güney Kore'de yayınlanan Canning Single Lady isimli dizinin uyarlaması ülkemizde çekilecek. Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Burak Yörük, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, İlhan Şen ve Melisa Döngel gibi başarılı isimler bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosu bakımından avantajlı olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Yeni Dizinin Konusu Nedir?

Fox TV'de yayınlanması planlanan dizinin konusu ise romantik komedi üzerine kurgulanıyor. Yakın zamanda dizinin konusu ve karakterleri hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. 

Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu kadrosu ve senaryo ile ilgili eksiklikler giderildikten sonra dizinin Haziran ayında yayın hayatına başlaması mümkün olabilir. Ayrıca duruma göre tarihte değişiklikte yaşanabilir. Ancak pek çok dizinin sezon finali yaptığı bir dönemde bu dizinin büyük ses getireceği belirtiliyor. Başarılı oyuncu kadrosuna sahip olduğundan bir adım önde olacaktır.