FOX TV’nin Göz Bebeği Dizisi Aşk Mantık İntikam! Dün Yayın Hayatına Giren Dizide Son Durum…

FOX TV’nin Göz Bebeği Dizisi Aşk Mantık İntikam! Dün Yayın Hayatına Giren Dizide Son Durum…

Dün akşam yayın hayatına giren dizi sosyal medyanın diline düştü. Aşk Mantık İntikam dizisi bomba gibi bir giriş yaptı. Peki bu dizinin konusu ne? Başrol oyuncuları kimler? Reyting sonuçları ne durumda? En önemlisi ise ilk bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde…

A+A-

Aşk Mantık İntikam dizisi yaz sezonlarına iddialı bir giriş yaptı. Dizi oyuncuların enerjilerinin yüksek olması dizinin çabuk sevilmesine sebep oldu. Dizinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şey yer alıyor. İki oyuncunun birbirleri ile uyumu ise takdire şayandı. Dizi konusu ile de çok merak edilenler arasında yer alıyor. Peki Aşk Mantık İntikam ne?

Aşk Mantık İntikam Dizisine Dair Her şey…

Dizinin konusu ise şöyle; Esra’nın gazetede gördüğü bir haber ile tüm hayatı baştan aşağı değişir. Eski eşinin artık milyon dolarlık bir şirketi vardır. Boşanmalarının üstünden bir yıl geçen Esra ve Ozan tekrar karşılaşır. Birbirinden nefret eden ikili arasında ne olacağı ise hiç belli değil.

Aşk Mantık İntikam dizisinde reyting durumları…

Dizi dün akşam yayınlanan bölüm ile ekranda beklediği başarıyı elde edemedi. Dizinin yayın hayatına girdiği gün birbirinden iddialı iki isim ekranlardaydı. Arka sokaklar ve Kırmızı Oda dizileri sezon finali ile ekranlardaydı bu yüzden istenen başarı elde edilemedi. Ama sosyal medya üzerinde diziye karşı ilgi büyük. Gelecek hafta beklenen reytingleri karşılayacağı düşünülüyor. Reyting sonuçları ise şu şekilde; Total’de 7, AB grubunda 5, ABC1’de ise 8. Sırada yer aldı.