FOX TV’nin Sevilen Dizisi Sen Çal Kapımı Dizisinde Büyük Değişiklik! Dizinin Aydan’ı Açıklıyor…

FOX TV’nin Sevilen Dizisi Sen Çal Kapımı Dizisinde Büyük Değişiklik! Dizinin Aydan’ı Açıklıyor…

Sen Çal Kapımı dizisi geçen sene yaz aylarında hayatımıza girmiş ve ekran başındaki izleyiciyi kendine hayran bırakmıştı. Dizinin başrol oyuncuları enerjileri ve performansları ile gündem olmuşlardı. Şimdi ise dizi final yapacak haberleri ile çalkalanıyor. Peki gerçek ne dizi gerçekten final mi yapıyor. Dizinin Aydan’ı yani Neslihan Yeldan açıklıyor….

A+A-

Çarşamba günlerinin efsane dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan arasındaki aşk ile ekran başındaki izleyiciye renkli anlar yaşattı. İkinci sezonunun ekranlarda olduğu dizi başrol oyuncularının gerçek hayatta yaşadıkları aşk ile de hayranlarını çok mutlu etti. Çünkü ikili birbirine çok yakıştırılıyor. Dizi bu kadar dikkat çekerken reyting durumları da en çok merak edilen konular arasında oldu.

Sen Çal Kapımı Dizisi Final Mi Yapıyor…

Dizinin başrol oyuncusu Hande Erçel yapmış olduğu bir açıklamasında dizinin ikinci sezonunun ekranlarda fazla kalmayacağını ve 50.bölüm gibi ekranlara veda edeceğini ima etti. Hande Erçel’in bu iması sosyal medyayı karıştırdı. Bu imanın ardından dizinin Aydan Bolat’ı açıklama yaptı ve soru-cevap etkinliğinde dizi hakkında açıklama yaptı.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Final Tarihi!

Ünlü oyuncu instagram hesabı üzerinden gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden birisi “Herkes 50. bölümde son diyor, bazıları 50’den fazla olacak diyor, hangisi doğru?” şeklinde soru sordu. Yeldan ise bu soruya 52 bölüm şeklinde cevap verdi. 2 bölüm daha ekranlarda olacak olan dizi hayranlarını mutlu etti.

neslihanyeldan-sorucevap-1.jpg