FOX TV’nin Sevilen Dizisi Son Yaz’da Ayrılıklar Bitmiyor! Akgün’ün Abisi Diziden Ayrılıyor…

FOX TV’nin Sevilen Dizisi Son Yaz’da Ayrılıklar Bitmiyor! Akgün’ün Abisi Diziden Ayrılıyor…

Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisinde ayrılıklar bitmiyor. Sezon finalinde diziden ayrılacağı öğrenilen Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit herkesi çok üzmüştü. Şimdi ise Son Yaz dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Oyuncular diziden neden ayrılıyor? Dizideki bu yaprak dökümü devam edecek mi?

A+A-

FOX TV ekranlarında yer alan başrollerinde Funda Eryiğit, Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan gibi birbirinden başarılı isimlerinin kadrosunda yer aldığı dizi geçtiğimiz aylarda sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Sezon finali ile gündeme bomba gibi düşen dizi aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu olan Funda Eryiğit’in diziden ayrılma haberi ile şok etkisi yaratmıştı. Dizinin sezon finalinde neler olmuştu?

Son Yaz Dizisinin Sezon Finalinde Neler Oldu?

Canan ve Selim yeniden evlenme kararı aldılar. Dillere destan bir düğün ile evlenen çift herkesi çok mutlu etti. Bu mutluluk çok uzun sürmedi çünkü tatil için çıktıkları yolda Canan vuruldu ve diziden ayrıldı. Diziden ayrıldığını duyuran Funda Eryiğit dizinin son sahnesinin onu da çok üzdüğünü Canan karakterini ise hayallerini gerçekleştirmiş biri olarak düşünmelerini istedi. Eryiğit’in bu cümleleri çok duygulandırdı. Şimdi ise yeni bir isim diziye veda ediyor.

Olgun Toker Son Yaz Dizisine Veda Ediyor!

Ayrılıkların bitmediği Son Yaz dizisi şimdi ise dizide Akgün’ün abisi rolüne hayat veren Olgun Toker’in diziden ayrılacağı haberi ile sarsıldı. Dizideki konuşması ve davranışları ile bazen herkesi kızdıran ama kendisini sevdirmeyi başaran Toker’in ayrılacağı ise dizi kadrosunda yer almayarak ispatlanmış oldu. Bu haberin üzerine birçok hayranı göz yaşına boğuldu.