FOX TV'nin Yeni Dizisi Erkenden Final Oluyor! Reytingler İşini Bitirdi..

FOX TV'nin Yeni Dizisi Erkenden Final Oluyor! Reytingler İşini Bitirdi..

FOX TV ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan ve henüz birkaç bölüm yayınlanan dizi final kararı aldı. Haftalardır istediği reyting sonuçlarına ulaşamayan dizi sonunda ekranlara veda etmek zorunda kaldı. İşte tüm detaylar...

A+A-

FOX TV ekranlarında yayınlanan bir dizi daha ekranlara veda etme kararı aldı. Yeni sezonda birçok dizisini izleyicileri ile buluşturan FOX'un birçok projesi ilgi görse de bazıları ekranlara tutunmayı başaramadı. İşte o dizide daha birkaç bölüm ekranlara gelmesine rağmen beklenmeyen bir şekilde erken final kararı aldı.

FOX TV'nin yeni dizisi Yalancılar ve Mumları ekranlara veda ediyor...

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları haftalardır kötü gelen reyting sonuçlarını toparlamak için uğraşıyordu. Dizi şansını birkaç bölüm daha denese de başarılı olamayınca ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Dizinin final kararı seyirci kitlesi tarafından üzüntüyle karşılansa da, artık kesin karar verildi.

FOX TV ekranlarının birçok dizisi tehlikede!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yalancılar ve Mumları dizinin final kararı almasından sonra kanalda yayınlanan farklı projelerinde final tehlikesi yaşadığı öğrenildi. Eğer o dizilerde reytinglerde iyi sonuç elde edemezlerse final kararı alabilirler. Bu yüzden seyirciler tarafından o dizilere destek verilmesi gerekiyor. FOX TV yine de hala birçok iddialı projesi ile seyirciler tarafından merakla takip ediliyor.