Fulya Öztürk ve Esra Ezmeci Arasındaki İddiaların Perde Arkası Ortaya Çıktı!

Fulya Öztürk ve Esra Ezmeci Arasındaki İddiaların Perde Arkası Ortaya Çıktı!

Fulya Öztürk ve Esra Ezmeci arasındaki tartışmaların ardındaki gerçek ne? Detaylar ve Esra Ezmeci'nin açıklamaları için okumaya devam edin.

A+A-

Son zamanlarda, televizyon dünyasında adından sıkça söz ettiren Fulya Öztürk'ün bir dönem sunduğu programın ardından yerini Esra Ezmeci'ye bırakması ve bu durumla ilgili yaşanan tartışmalar, gündemdeki yerini koruyor. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalar ise dikkat çekiyor.

Esra Ezmeci, Fulya Öztürk'ün "Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler" şeklindeki açıklamasının ardından, kendisine yöneltilen "Fulya Öztürk'ün ayağını mı kaydırdın?" sorusuna yanıt verdi. Ezmeci, Fulya Öztürk'ün bu iddiasına karşı çıkarak, kendisinin programı sunmaya sadece destek olmak için kabul ettiğini ve Fulya Öztürk'ün işi kendi bıraktığını savundu.

Fulya Öztürk'ün Adaylık Süreci

Fulya Öztürk'ün adı, geçtiğimiz dönemlerde AK Parti'den milletvekili adaylığı için geçiyordu. Bu süreçte, Fulya Öztürk'ün bir dönem sunduğu programın yerine Esra Ezmeci'nin geçmesi de dikkatleri çekti. Fulya Öztürk, konu hakkında yaptığı açıklamada, bir süre covid nedeniyle uzak kaldığını ve Esra Ezmeci'nin de programı deneyimlediğini söyledi. Kendisinin de programı bırakacağını duyduğunda arkalardan iş çevrildiğini düşündüğünü belirtti.

esra-ezmeci-fulya-ozturk.jpeg

Esra Ezmeci'nin Açıklamaları

Esra Ezmeci ise, Fulya Öztürk'ün iddialarına karşı çıkarak, kendisinin programı sunmaya sadece destek olmak için kabul ettiğini ve Fulya Öztürk'ün işi kendi bıraktığını belirtti. Program formatının ayrı olduğunu ve Fulya Öztürk'ün sahalara dönmek istediği için programı bıraktığını savundu. Kendisinin Fulya Öztürk'e karşı hiçbir kırgınlığı olmadığını ve sarılmaya hazır olduğunu ifade etti.