Gamze Erçel Yaptırdığı Estetik İle Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Gamze Erçel Yaptırdığı Estetik İle Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Hande Erçel'in kardeşi Gamze Erçel, yaptırdığı estetik operasyonu sayesinde eleştiri yağmuruna maruz kaldı. Güzel oyuncu Gamze Erçel, yaptırdığı estetik sonucu sosyal medyada trend oldu. Kimi kullanıcı iyi karşılarken kimisi ise buna gerek olmadığını söyledi. İşte Gamze Erçel'in estetik operasyonu.

A+A-

Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisi ile gündemde kalmaya devam ediyor. Dizide oyunculuğu sayesinde başarılı performansı ile öne çıkan güzel oyuncunun kardeşi hakkında ortaya atılan estetik operasyonu tepkilere neden ne oldu. Gamze Erçel’in yaptırdığı estetik operasyon sosyal medyada trend oldu.

Hande Erçel ve kardeşi Gamze Erçel’e sosyal medyadan gelen yorumlar herkesi şok etti. Başarılı oyuncunun kardeşi Gamze Erçel güzelliği ile dikkat çekiyor. Kardeşi ile olan benzerliği sosyal medyada gündem olan Gamze Erçel'e de tepki yağdı.

Fakat Gamze Erçel, estetik yaptırmasının ardından sosyal medyadan birçok kullanıcının hedefi haline geldi. Sosyal medya kullanıcıları Gamze Erçel'in estetik operasyonu geçirmesini çok farklı karşıladı. Sosyal medyada çok aktif olan Gamze Erçel, Caner Yıldırım ile hayatını birleştirdikten sonra oyunculuğa ara verdi.

gamze-ercel-estetik.jpg

Geçirdiği Estetik Operasyon Sosyal Medyayı Salladı

Geçirdiği estetik operasyon sosyal medyayı salladı. Ardından 2019 yılında Aylin Mavi’nin hayata gelmesinin ardından ekranlara çıkmama kararı aldı. Instagram'da 4 milyonu yakın takipçisi olan Gamze Erçel, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Estetik haberi ile hayranlarının karşısına çıkan Gamze Erçel, büyük eleştirilere maruz kaldı. İşte Gamze Erçel’i eleştiri yağmuruna tutan o estetik operasyonu.

Bunun dışında Gamze Erçel'in yaptırdığı estetik bir türlü anlam kazanamadı. Alınan bilgiler neticesinde Gamze Erçel'in göğüs ameliyatı geçirdiği öğrenildi. Bunun dışında güzel oyuncunun yağ aldırma ameliyatı olduğu da ortaya çıktı. Yaptırdığı estetiklerin ortaya çıkmasının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı bu operasyonlara anlam veremeyecek Gamze Erçel’i eleştiri yağmuruna tuttu.

İhtiyacı olduğunu düşünenlerden ziyade bunun gereksiz bir ameliyat olduğunu söyleyenler de vardı. Öte yandan bu tür estetiklere boşuna para verildiğini söyleyen birçok sosyal medya kullanıcısı bu ameliyatın gereksiz bir ameliyat olduğunu dile getirdi.