Gecenin Ucunda Dizisi Final Yapıyor: Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Hayranlarını Üzdü

Gecenin Ucunda Dizisi Final Yapıyor: Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Hayranlarını Üzdü

Reytingleri Düşen Gecenin Ucunda Dizisi Final Yapıyor! Heyecan Dolu Final Bölümü İçin Geri Sayım Başladı!

A+A-

Gecenin Ucunda dizisi, Star TV'nin sezonun iddialı yapımlarından biriydi ve başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yer alıyordu. Ancak, giderek düşen reytingleri sonrasında dizi hayranlarına üzücü bir haber geldi: Gecenin Ucunda final yapacak.

Gecenin Ucunda Dizisi Reyting Kurbanı Mı Oldu?

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım'ın ortak yapımcı olarak yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi, sezon başlamadan önce büyük bir heyecan yaratmıştı. Başarılı oyuncuları ve ilgi çekici konusuyla dikkat çeken dizi, ilk bölümleriyle birçok izleyiciyi ekran başına çekmeyi başardı. Ancak, zamanla reytingleri düşmeye başladı ve dizi, yayınlandığı günün en çok izlenen yapımları arasında yer alamamaya başladı.

gecenin-ucunda-001.jpg

Gecenin Ucunda Ne Zaman Final Yapacak?

Son olarak yayınlanan 20. bölüm reytingleriyle birlikte, Gecenin Ucunda dizisi için final kararı alındığı duyuruldu. Düşük reytinglere daha fazla dayanamayan dizi, 25 Nisan Salı akşamı, 26. bölümüyle 20:00'de Star TV'de son kez izleyicilerle buluşacak.

gecenin-ucunda-2.jpg

Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncuları Kimler?

Gecenin Ucunda dizisinin başrollerinde, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yer alıyordu. Diğer oyuncular arasında, Mustafa Uğurlu, İbrahim Selim, Tansu Biçer, Ege Aydan, Cemre Baysel ve Seda Güven gibi isimler de bulunuyordu.

Gecenin Ucunda Dizisi Konusu Ne? Nerede Çekiliyor?

Gecenin Ucunda dizisi, bir aşk hikayesi etrafında şekilleniyordu. Dizinin çekimleri, İstanbul'da gerçekleştiriliyordu.

Gecenin Ucunda 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gecenin Ucunda Final Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kanal ve yapım şirketi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için, Gecenin Ucunda dizisinin 21. bölüm fragmanı veya final fragmanı yayınlanmadı. Ancak, dizinin hayranları tarafından sosyal medyada paylaşılan bazı videolar bulunuyor.