Gerçeğin Peşinde Programında Böyle Bir İğrençlik Görülmedi! İzleyenler Şok Oldu! Tepkisini Gizleyemedi!

Gerçeğin Peşinde Programında Böyle Bir İğrençlik Görülmedi! İzleyenler Şok Oldu! Tepkisini Gizleyemedi!

Gerçeğin Peşinde programında cinsel saldırı şoku yaşandı. Evli olduğu halde başka birine kaçarak onunla yaşayan Selda Biçer, kaçtığı adamın arkadaşı tarafından cinsel saldırıya maruz kaldı. Bu olaydan sonra ise doğan çocuğun babasını öğrenmek üzere DNA testi yapıldı. Çocuğun babası kim çıktı?

A+A-

Star TV'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı, skandal yayınlara neden oldu. Serap Paköz'ün sunduğu programda ilginç anlar yaşandı. Programda Selda Biçer'in 12 yıl önce kaçtığı adamın arkadaşı tarafından saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Selda Biçer, bunu yıllarca içinde sakladığını ve itiraf edemediğini söyledi. Televizyonda gördükten sonra ailesi ve çocuklarını bırakarak Coşkun Yenilmez ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Arkadaşı Tarafından Saldırıya Uğradı

Selda Biçer'in kaçarak beraber yaşadığı Coşkun Yenilmez'in arkadaşı Erkan Koyun, Selda Biçer ile ilişkiye girdi. Cinsel saldırıya uğradığını söyleyen Selda Biçer, konuyla ilgili kimseye konuşamadığını aktardı. Coşkun Yenilmez ise olayın şokunu atlatmakta güçlük çekti. Programa katılan bir diğer isim ise Selda Biçer'in resmi olarak nikahlı olduğu Musa Bey'di. Musa Bey, yaşanılan bu olaylar karşısında programdan gitmek istediğini söyledi. İkisinin de yüzünü görmek istemediğini belirterek Selda Biçer ve Coşkun Yenilmez'i kast etti.

Çocuğunun Babası Başkası Çıktı!

Coşkun Yenilmez ile birlikteliğinden olduğu düşünülen kızı Nisanur'un ise babası farklı biri çıktı. Erkan Koyun'un kendisine tecavüz etmesinden sonra 9 yaşındaki Nisanur'un babasının Erkan Koyun olduğu öğrenildi. Gözyaşlarına boğulan Selda Biçer, ne diyeceğini şaşırdı.