Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci Ayrılığı ile Milyon Dolarlar Bölüşülecek

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci Ayrılığı ile Milyon Dolarlar Bölüşülecek

Futbolcu Gökhan Çıra ve sosyal medya fenomeni olan güzellik uzmanı sahibi Selin Ciğerci ayrılıyor. İkilinin ayrılığından sonra servetlerinin bölüştürüleceği ortaya çıktı. Kaç milyon dolara sahip olduklarını öğrendiklerinde ise hayranları büyük şok geçirdi. Çünkü beklenenden çok daha fazla bir paraya sahipler. Selin Ciğerci'nin kazancı ne kadar?

A+A-

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci'nin ayrılık kararından sonra bazı sorular yanıt buldu. İkilinin sahip olduğu servet büyük dikkat çekti. Özellikle de Selin Ciğerci'nin çeşitli yatırımları ona büyük bir kazanç olarak geri döndü. Kaç milyon dolara sahip olduğunu duyanlar şok geçirdi. Peki Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra neden ayrıldı?

Ayrılık Sebebi Aldatma Değil!

İkilinin ayrılmasındaki nedenin aldatma olduğu iddia edilse de Gökhan Çıra bu iddiaları reddetti. Birbirlerini severek ve saygı çerçevesi içerisinde ayrıldıklarını ifade etti. Üstelik maddiyata dayalı bir evlilik yapmadıklarını ve ne kazandılarsa bölüşeceklerini söyledi. Selin Cİğerci ile tanıştığında kendisinin hiçbir şeye sahip olmasını da belirten ünlü futbolcu, onun evlenmesinin arkasında paranın yatmadığını vurgulamış oldu.

120 Milyon Dolarlık Servetleri Var!

İkilinin ortak oldukları güzellik mağazası ve daha pek çok maddi değeri olan evler arabalar dikkat çekiyor. Bodrum'da bulunan iki evin parası ikisi arasında dağıtılacak. Ayrıca güzellik mağazasındaki ortaklıkları da sürecek. Böylelikle evli olmasalar da ortak olarak bir şekilde düzenli iletişim kuracaklar. Aralarında herhangi bir sıkıntının yaşanmadığı belirtiliyor. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin ise ayrılık nedeni bakımından aldatma gibi bir durumdan bahsetmemesi her şeyi ifade ediyor. Birbirlerini severek ayrılmaları, ünlü isimlerin takipçilerine de örnek oldu.