Gönül Dağı Dizi Oyuncusu, Ömer Dizisine Transfer Oldu..

Gönül Dağı Dizi Oyuncusu, Ömer Dizisine Transfer Oldu..

Gönül Dağı dizisinden ayrılan Ali Düşenkalkar, yeni projesiyle ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu, "Ömer" dizisinde İzzet karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

A+A-

Ali Düşenkalkar, uzun süre boyunca Gönül Dağı dizisindeki performansıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Ancak usta oyuncu, artık başka bir projede boy göstereceği haberleriyle gündeme geldi. Ali Düşenkalkar'ın yeni projesi, merakla beklenen "Ömer" dizisi oldu. İşte ayrıntılar:

Gönül Dağı'ndan Ayrılış

Ali Düşenkalkar, Eskişehir'de çekilen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinden ayrılma kararı aldı. Diziye veda eden başarılı tiyatrocu, yeni bir başlangıç yapma fırsatını değerlendirmeye karar verdi.

Yeni Dizi "Ömer"

Ali Düşenkalkar'ın yeni durağı, "Ömer" dizisi oldu. Düşenkalkar, bu dizide Reşat'ın (Barış Falay) abisi olan İzzet karakterine hayat verecek. Çekimlerine bugün başlanan dizi, izleyicilere sürpriz ve heyecan dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor.

İzzet: Sert Bir Mafya

Ali Düşenkalkar'ın canlandıracağı İzzet karakteri, "Ömer" dizisinde önemli bir role sahip olacak. İzzet, sözü geçen sert bir mafya figürü olarak karşımıza çıkacak ve dizinin tansiyonunu yükseltecek.

OGM Pictures İmzasıyla

"Ömer" dizisi, Cem Karcı'nın yönetmenliğinde OGM Pictures imzasıyla izleyiciyle buluşacak. Düşenkalkar'ın İzzet rolüyle diziye katılması, yeni bir heyecan unsurunu beraberinde getirecek.

Ali Düşenkalkar'ın bu yeni projedeki performansı merakla beklenirken, "Ömer" dizisiyle ilgili beklentiler de artıyor. Usta oyuncunun İzzet karakteriyle nasıl bir performans sergileyeceği, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Dizi tutkunları, "Ömer" dizisinin ne gibi sürprizlere sahne olacağını ve Ali Düşenkalkar'ın bu yeni karakterle nasıl bürüneceğini yakından takip edecekler.