Gönül Dağı Dizisi Haftaya Yayınlanmayacak! TRT 1 Üzücü Haberi Duyurdu..

Gönül Dağı Dizisi Haftaya Yayınlanmayacak! TRT 1 Üzücü Haberi Duyurdu..

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nın haftaya yayınlanmayacağı açıklandı. Dizinin haftaya yayınlanmayacağını öğrenen izleyiciler büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, TRT 1'den bu kararla ilgili beklenen açıklama geldi.

A+A-

Gönül Dağı dizisi geçtiğimiz akşam yine heyecan dolu bir bölümle izleyiciler ile buluştu. Sevilen dizinin merakla beklenen bölümü neredeyse final bölümü kadar ilgi çekti. Bölümde yaşanan çok kritik gelişmeler seyirciyi adeta ekrana kilitledi.  Gönül Dağı dizisi ile ilgili birde seyirciyi üzen haber geldi.

Gönül Dağı dizisi haftaya yayınlanmayacak!

Gönül Dağı dizisinin bitmesinin ardından fragman yayınlandı. Fragmanda Gönül Dağı'nın haftaya yayınlanmayacağı belli olurken, seyirci büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Her hafta yeni bölümü iple çeken Gönül Dağı hayranları dizinin haftaya yayınlanmasına çok üzülerek tepkilerini sosyal medyadan dile getirdiler.

TRT 1 Gönül Dağı kararını açıkladı..

 TRT1’den gelen açıklamalarda 13 Kasım Cumartesi akşamı dizinin 40. yeni bölümünün yayınlanmayacağı izleyicilerle paylaşıldı. Dizi haftaya yayınlanması beklenen bölümünü bir hafta erteleyerek izleyicileri ile buluşturacak. Dizinin yeni bölüm fragmanından görüldüğü üzere yine seyircilerin çok beğeneceği bir bölüm yayınlanacağa benziyor. Bakalım ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile geçen akşam ki gibi büyük bir ilgi görüp, reytinglerin zirvesine oturabilecek mi?