Gönül Dağı Dizisi Herkesi Yasa Boğan Sahne!

Gönül Dağı Dizisi Herkesi Yasa Boğan Sahne!

TRT1’de izleyicilerle buluşan Gönül Dağı dizisinin 20.bölümü yayınlandı. Bugüne kadar yayınlanan bölümlerde çok iyi reytingler alan dizinin her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanıyor. İzleyicilerin ruhuna hitap eden dizi bu özelliği ile izleyicileri kendine bağladı. Dizinin bir sonraki bölümü izleyiciler tarafından çok büyük bir heyecanla bekleniyor.

A+A-

Cumartesi akşamları ekranlarda yer alan dizinin 21.bölümünde başkarakterlerden Dilek ve Taner Gönül Dağı’na bir yolculuk yapmak üzere yola çıkarlar. Dizinin diğer karakterlerinden Zahide Sefer ile nişanlandıktan sonra çeşitli sorunlar yaşayacak. Zahide’nin eski eşi Fikret ikilinin hayatında sorun olmaya devam edecek. Fikret Zahide’nin elinden çocukları almak için velayet davası açıyor. 3 çocuğunu Zahide’den koparmaya çalışan Fikret bunu başarmak için her şeyi yapar.  Bu durum mutlu olmak isteyen Zahide ile Sefer’in keyfini kaçıracak.

Gönül Dağı 21.Bölümde Yaşanacaklar

Çok beğenilen dizinin kahramanlarından Dilek ve Taner,  Dilek’in babasının kim olduğunu aramaktadır. Annesiyle konuşmayan Taner atölyeye gelen engelli bir çocuğun annesi ile olan iletişiminden çok etkilenir. Zahide ile Sefer düğün hazırlıkları yaparken Fikret çocukları almak üzere velayet davası açacaktır.

Gönül Dağı adlı dizide üç kuzenin Anadolu’nun bağrında bir araya gelerek karşılarına çıkan engelleri aşmaya çalışmaları anlatılıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Yahya Samancı oturuyor. Gönül Dağı’nın yapımcılığını ise Ferhat Eşsiz yapıyor. Dizi her cumartesi TRT1 ekranlarında saat 20.00’de izleyicilerin karşısına çıkıyor.