Gönül Dağı Dizisi Sonunu Getirecek Oyuncu Ayrılığı Yaşandı!

Gönül Dağı Dizisi Sonunu Getirecek Oyuncu Ayrılığı Yaşandı!

Gönül Dağı dizisindeki ayrılık iddiaları büyük ses getirecek. Son zamanlarda farkını ortaya koyan güzel oyuncunun bir anda ayrılmak istediği belirtildi. TRT 1 dizisinde 3 yıl sonra bir ayrılık mı meydana gelecek? Hangi oyuncu Gönül Dağı'na veda ediyor?

A+A-

Gönül Dağı dizisinde uzun zaman sonra ünlü oyuncunun ayrılığı izleyicilerin dikkatini çekti. Kimse onun ekranlara veda etmesini beklemiyordu. Öyle ki diziden ayrılmasıyla birlikte çeşitli detaylar ortaya çıkacak. Son zamanlara damgasını vuran TRT 1 dizisinde Asuman karakteri ekranlara veda edecek mi?

Hazal Çağlar Ayrılıyor mu?

Hazal Çağlar'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Güzel oyuncu, dizide oynadığı süre boyunca adından söz ettirmişti. Ancak şu sıralar ayrılık iddiaları ile daha fazla gündeme gelmesinden ötürü izleyiciler biraz endişelendi. Sosyal medyada bu sorunun yanıtı aransa da kesin bir açıklama da yapılmış değil. Bu yüzden büyük bekleyiş sürüyor. Gelinen noktada başka nelerin yaşanacağını sizlerle paylaşacağız.

Ayrılması İstenmiyor

Öte yandan izleyiciler, Hazal Çağlar'ın diziden ayrılmasını istemiyor. Kendisi de bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Dolayısıyla birkaç hafta içerisinde tüm detaylar ortaya çıkacaktır.