Gönül Dağı Dizisi Yine Gündem Oldu. Dizinin Yeni Bölümünde Asya ve Rıfat Ayrılıyor!

Gönül Dağı Dizisi Yine Gündem Oldu. Dizinin Yeni Bölümünde Asya ve Rıfat Ayrılıyor!

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. İkinci sezonu devam eden Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü de heyecan ile bekleniyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi yine gündeme bomba gibi düştü. Dizinin son bölümlerine Rıfat karakteri ekran başındaki İzleyicilerin ağızlarını açık bırakmıştı. Hüseyin Sevimli’nin hayat verdiği Rıfat karakteri Buse Orcan’ın canlandırdığı Asya’nın vedası ile birlikte ne yapacağını şaşırdı. Asya'dan beklenmedik bir tokat yiyen Rıfat, ayrılık kararı ile sarsılır.

Gönül Dağı Dizisinde Neler Oluyor?

Dizinin ilk sezonunda da Serdar terk edilmişti. Bunun ardından Ciritçi Abdullah’ın yol göstermesi ile birlikte Serdar kendini toparlamayı başardı. Ardından kalbini ve ruhunu yeniledi. Aynı şekilde Asya tarafından terk edilen Rıfat yalnızlığın pençesine düştü. Rıfat, Ciritçi Abdullah ile çıktığı yolculukta nasıl bir değişiklik yaşayacak? İzleyiciler Rıfat karakteri ile birlikte farklı duygular yaşamak istiyor.

İlk sezonda Elif'i terk eden Serdar ise dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rıfat’ın hikayedeki yolculuğunun nasıl olacağı İzleyiciler tarafından merak ediliyor. Ayrıca 57 bölümü geride bırakan Gönül Dağı dizisinin üçüncü sezonu ile büyük bir sürpriz yapması da bekleniyor. Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan ikilisinin başrollerinde yer aldığı dizi İzleyicilerden de tam not aldı.