Gönül Dağı Dizisinde Alınan Karar Şaşırttı! İzleyicilerden Tepki geldi

Gönül Dağı Dizisinde Alınan Karar Şaşırttı! İzleyicilerden Tepki geldi

TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi olarak tanımlanan Gönül Dağı dizisinde beklenmedik bir karar alındı. Gönül Dağı dizisinin almış olduğu bu karar sonrasında dizinin hayranlarından da tepki gecikmedi! Bu arada alınan bu karar sonrasında Gönül Dağı dizisinin reytinglerinin nasıl etkileneceği de önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor!

A+A-

Yayınlandığı ilk günden bu yana etkili bir seyirci sayısına ulaşmayı başaran Gönül Dağı dizisinde alınan yeni bir karar, gündem oldu. Söz konusu karar sonrasında dizinin reytinglerinin nasıl etkileneceği de önemli bir soru işareti olarak izleyicinin karşısına çıktı! Gönül Dağı dizisi samimi öyküsü ve etkili oyuncu performanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyordu. Bu durum da doğal olarak dizinin kısa bir süre içerisinde popüler olmasını da mümkün kılmıştı.

Gönül Dağı Dizisindeki Yeni Gelişme Hayranlarını Üzdü!

Gönül Dağı dizisinin almış olduğu son karar sonrasında dizinin hayranları üzüldü. Gönül Dağı dizisini yakından takip eden hayranları kaçırdıkları bölümleri internetten izleyebiliyordu. Youtube platformu üzerinden dizinin hayranları kaçırdıkları bölümleri pratik bir şekilde takip ediyorlardır.

Gönül Dağı dizinin aldığı son karar sonrasında dizinin bölümlerini kaçıran izleyiciler artık Youtube üzerinden diziyi seyredemeyecek! Gönül Dağı dizisi için TRT 1 kanalının almış olduğu bu karar sonrasında reytinglerin bu gelişmeden nasıl etkileneceği konusu merak ediliyor! Yaşanan bu gelişme sonrasında artık dizinin kaçırılan bölümlerin Youtube üzerinden seyredilmemesi de kesinleşti!