Gönül Dağı Dizisinde Ayrılıklar Bitmiyor! Gönül Dağı Sevilen İsmi Diziye Veda Etti!

Gönül Dağı Dizisinde Ayrılıklar Bitmiyor! Gönül Dağı Sevilen İsmi Diziye Veda Etti!

Gönül Dağı dizisinde ayrılıklar bitmiyor. Bir başrol oyuncusu daha diziden çıkıyor. Erken sezon finali yapan dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizi Kurban Bayramı özel bölümü ile geri geliyor. Dizinin yeni başrol oyuncu kim olacak? Bayram özel bölümleri ne zaman başlıyor?

A+A-

Cumartesi günlerinin iddialı dizilerinde birisi olan Gönül Dağı dizisi başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Ecem Özkaya gibi önemli isimlerinin yer aldığı dizi sezon finali yaptı.  Dizinin sezon finali yapması ile vedalar başladı ilk başta Serdar yani Utku Ateş veda etti. Daha sonra ise dizinin başrol oyuncusu diziden ayrıldı.

Dizinin Dilek’i Ayrıldı!

Gönül Dağı dizisinin Dilek’i Gülsim Ali diziye veda etti. Dizideki Dilek ve Taner aşkının fazla sevilmediği bu yüzden oyuncunun diziden ayrıldığı konuşulan konular arasında… Diziye yeni başrol aranıyor. Alınan bilgiye göre yeni başrol oyuncusunun kim olacağı henüz belli değil. İlerleyen günlerde belli olacak.

 Gönül Dağı Temmuz’da Geliyor!

Bayram özel bölümleri ile Temmuz aylarında başlaması beklenen dizi hayranlarını heyecanlandırdı. Diğer bir haber ise Kurban Bayramı özel bölümlerde diziden ayrılacağı söylenen Dilek yani Gülsim Ali’nin de yer alacağı oldu. Gülsim Ali’nin daha sonra diziden tamamen ayrılacağı konuşuluyor. Dizi ekranlara ise Ağustos ayının son haftası geri dönmesi bekleniyor.