Gönül Dağı Dizisinde Berk Atan Ayrılığı Şoku! Dilek ve Taner'den Veda!

Gönül Dağı Dizisinde Berk Atan Ayrılığı Şoku! Dilek ve Taner'den Veda!

TRT 1'de ekrana gelen Gönül Dağı dizisiyle ilgili ayrılık kararı verildi. Taner karakterinin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Üstelik bu ayrılıkla beraber Berk Atan'ın diziyle olan ilişkisi kesilebilir. Peki Gülsim Ali ile Berk Atan birlikte mi ayrılacak? Ünlü oyuncuya ayrılık iddiaları soruldu.

A+A-

Gönül Dağı dizisi yeni sezonuyla ekrana gelecek. Ancak dizinin özel bölümünde yaşanan bir olay herkesi şaşırttı. Dilek'in Taner'i İstanbul'a çağırması sonucu işlerin rengi değişiyor. Ünlü oyuncu Berk Atan diziden ayrılacak mı? Taner'in İstanbul'a giderek ekranlara veda edeceği belirtildi. Peki oyuncu bu konu hakkında neler söyledi? Hakkındaki iddiaları yanıtlayan ünlü ismin sözleri ayrılığına damgasını vuracak.

Berk Atan Diziden Ayrılıyor mu?

Berk Atan'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Gülsim Ali ile beraber diziye geri döneceği konuşuluyor. Geçici olarak ayrılması muhtemel gözükse de Berk Atan'ın bu konudaki açıklamaları çok daha önemli. Taner karakterinin dizinin başından beri ekranda olduğunu belirtelim. Başrol karakterleri arasında belki de en önemli isim olabilir. Bu nedenle diziye veda etmesi büyük sorunlar yaratacaktır.

Oyuncu İddiaları Reddetmedi!

Berk Atan'a diziden ayrılacağına yönelik iddialar sorulunca ünlü isim karşılık vermedi. Yanıt vermemesi de pek çok kişi tarafından diziden ayrılacağına yoruldu. Peki Taner ve Dilek karakterleri olmadan dizi nasıl devam edecek? Belki de ara sıra İstanbul'dan bazı sahnelerle ekrana gelebilirler. TRT 1 dizisinin bu gelişmeyi nasıl atlatacağı henüz bilinmiyor.